sınav öncesi bilgisizlik hissi yaşıyorum:(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wdes tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. wdes

wdes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 ay sonra hazırlık atlamak için ingilizce yeterlilik sınavına gireceğim geçmem lazım yoksa okul hayatım tehlikede..sınava bir kurs yardımıyla çalışıyorum fakat bu gün birşey oldu ve içime hiçbirşey bilmirmuşum gibi bir his geldi ve kendimi toparlayamadım.en basit soruları bile yapamadım.acaba daha önce başına böyle bir olay gelen varmı?nasıl başaçıkabilkirm bununla?

2. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    şunu söyleyebilirim yabancı dil nankördür bi kaç gün ilgilenmezseniz unutulur gider onun dışında yeterince ve doğru yöntemle çalışırsanız başarılı olursunuz ben de lisedeyken yıllar önce hazırlık okumuştum ertesi yaz öğrendiklerimin yarısını unuttum diyebilirim...:) bu arada hazırlık atlama sınavı zor mu hangi üniv. bilgi verirseniz sevinirim

3. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Body yapıyosan sınava kadar bırak ve normal beslen,bende mesela uzun bi aradan sonra tekrar başladım body ye ve bugün çok ilginçtir unutkanlıklar yaşadım,yemeyi azaltmakla alakası olabilir.

4. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Sen fazla takmışsın bu sınava anlattığına bakılırsa da takmamak mümkün değil fakat dersine çalış , çalıştıktan sonra biraz gez dolaş kafan dağılsın beynini fazla yorma 8 saatten fazla da uyuma fakat yine de bunu sen bilirsin (bunu dememin sebebi herkes biliyordur uykudayken beyin gereksiz bilgileri hafızadan atar ve de 8 saat herkes için uygun bir uyku saatidir.) ve de yediklerine dikkat etmeni öneririm düzenli beslenirsen o zamana kadar iyi olur.

5. chemist

chemist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    Dediğin şey aşırı stres durumunda olur.Bende tam sınava girecekken o ders ile ilgili hiçbir şey bilmiyormuş hissine çok kapılmışımdır.Eğer unuttuysan bile hızla hatırlayıp toparlarsın.Tek yapman gereken stresi yenmek.

6. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam hazırlığı imkanın varsa oku bence ingilizce biliyosan bile üni hayatı zevklidir.

7. wdes

wdes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaişar hazırlığı zaten okudum..bitirmek için sınava gireceğim:)bahçeşehir üniversitesindeyim ve çok zor gerçekten dersler....sporuda bırakamıyorum.alışkanlık oldu bırakınca kendimi eksik hissediyorum.(mübağla değil:) :D

8. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocam balık yağı,arı sütü ve poleni,ginseng,ginko biloba,üzüm çekirdeği,keten tohumu,çörek otu ve bol kırmızı et sadece zihni açmak için değil,sağlıklı bi yaşam için önerilerim.

9. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Sağlam Kafa Sağlma Vücutta Bulunur :)

Sayfayı Paylaş