Sınıfım Berbat

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve supergt1 tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar zor durumdayım lütfen yardım edim

bu sene 10.sınıf sayısala geçtim ama sınıfım resmen berbat. :(

sınıfta yalnızım arkadaşlarım eşit ağırlığa geçtiği için görüşemiyorum.

sınıfta hep şımarıklar var. sohbet kurmaya çalışşam

yav he he diyip geçiştiriyorlar.

sınıfta değiştiremiyorum. aileme anlatıyorum 2 ayda alışırsın diyorlar. ama biliyorum geçen senenin şımarıkları var.

ne yapmalıyım bu 3 sene nasıl geçer lütfen yardım :(:(:(

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    bende aynı sorunu yaşıyorum yabancı dil seçtim bütün sınıfım sayısal c sınıfında :D

ama bizi tm sınıfıyla birleştiler o yüzden ben sayısala geçicem.

Bak sana tavsiyem her ne kadar zor ve berbat bişe olduğunu bilsemde arkadaş için bölüm değiştirme.

çok zor bir duygu biliyorum :( yaşamayan bilmez . en iyisi her tenefüs arkadaşlarının yanına gitmektir senin için zaten arkadaşların gerçekten arkadaşsa seni ararlar tenefüslerde.

Son düzenleme: 19 Eylül 2013
  3. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşım yorumun için teşekkürler.

Ben mühendis olmak istiyorum. onun için sayısalı seçtim. ama sınıfta herkez birbirini tanıyor. ben yalnız kaldım.

hiç biri kafa dengi değil. herkes ortamı kurdu. ben arka sırada yalnız oturuyorum. kendimi ezik hissediyorum

bu yüzden derslere konsantre olamıyorum. sessiz sakin olanları izliyorum

4. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende 10. sınıfta sen gibiydim ilk önce tm seçmiştim sonra fen e geçtim kimseyi tanımıyodum sınıfta onlar beraber kantine gidiyolardı ben tek başıma resim çiziyodum kızlar desen onlarıda tanımıyodum. Ama zaman ilerledikçe haşır neşir olduk 12. sınıfta yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez oldu dedim ki iyiki bu sınıfa gelmişim okulun en matrak fen sınıfıydık. Bak sınıfta her türlü insan olur şımarıkta olur sessizde olur kafa dengide olur. Sen kendin ol yeter herkesle arkadaşlık kurabilirsin zamanla haşır neşir olursunuz zaten. eğer daha öncede tanıyıp hiç sevmediğin senle uğraşan kişiler varsa başka bi fen sınıfına geçersin olur biter..

5. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bende çok çekingen birisiyim. 9 da 10 da ve şuan 11 de hep en arkaya gittim. Zaten 10 ve 11 de yanıma çocuklar geliyor oturmak için falan. Sen kendin takıl bizim sınıftada öyle çok bilmiş salaklar var sen tekte otursan üzülme. Aslında tek olmak konsantrasyon açısından daha önemli. İlk önce okul sonra arkadaşların gelsin.

6. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Geç en arkaya kimse yi sallama ağır takıl :)

7. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    kimse şımarık değil sen asosyalsin...arkadaş dünyada birtane yok biri gelir diğeri gider.kafanı bozan biri varsa sıkıntı orda.ortamı beğenmiyrsan hakikaten salla gitsin.o gülmüş o bakmış şu şunu yapmış umrunda olmasın.Bak laf icabı değil hakikaten salla.Şuan kendimden örnek vereyim okulla hergün eroin çekmiş gibi gidiyorum kimseyi gözüm görmüyor.Varsa yoksa yanıma 2 arkadaşım kardeşim gerisi tabiri caizse koy*** gitsin.elimin kiri..yani ..Salla gitsin..İstanbuldaysan çok canını sıkan biri varsa bana özelden mesaj at...

8. bilinmeyen

bilinmeyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Benim de lisede sağlam arkadaşlıklarım yoktu. 1-2 arkadaşın olsun düzgün olsun.
    O yüzden kafana takma asıl amacın mühendislik olsun. O senin lisede gördüğün birbiriyle çok yakın dediğin arkadaşların emin ol liseden sonra çoğu birbiriyle görüşmeyecek.
    o yüzden fazla kafana takma , hedefin belli zaten mühendislik, onun için dişini sık.

Sayfayı Paylaş