Sıkıntılı Günler :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve atomkarınca01 tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar içimdeki sıkıntıları atmak için bu konuyu açtım . Biraz bahsetmek gerekirse bu aralar ailevi ve okul konusunda acayip derecede sıkıntılar çekiyorum manevi olarak, ne kadar üstesinden gelmeye çalışsam da başaramıyorum . 2 aydır çok düzenli bir şekilde protein diyeti ve cardio yapıyordum amacıma her gün dahada yaklaşıyordum . Sigarayı bırakalı 8 ay olmuştu ve son 3 gündür her gün en az 1 paket sigara 5-6 Ekmek rahat 6-7 öğün ağır yemek yiyorum nereden baksan 5000 Kaloriyi buluyordur . Stresten dolayı uyuyamıyorum, mide ağrıları ve nefes almakta zorluk çekiyorum açıkcası boğuluyorum . Şu genç yaşımda 3 günde saçımda beyazlar çıkmaya başladı daha önce ağır bir bunalım geçirmiştim ve 2 yıl boyunca tedavi geçirmiştim gene aynı şekilde olmaktan korkuyorum . Konuyu açınca BodyforumTR sayesinde bu dertlerden bir nebze kurtuluyorum her şey için çok teşekkürler BodyForumTR iyi ki varsınız....

2. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    sigarayı bıraktığında kilo almışmıydın bu arada geçmiş olsun :(

atomkarınca01 bunu beğendi.
  3. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim . Zaten sürekli kilo alıyordum azda olsa sigarayı bırakmanın da etkisi oldu kilo almada
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2014 ---
    Son olarak 3 günde 3,5 kilo almışım .

Son düzenleme: 15 Nisan 2014
  4. birazdahaiyiyim

birazdahaiyiyim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sıkıntılarını azaltmak için sigaraya geri dönmek yerine spora konsantre ol.Açık havada tempolu yürüyüşler yap.Bende sigarayı bırakınca kilo aldım ve ne kadar zorluk yaşasamda o günlere geri dönmeyi aklıma bile getirmiyorum.Şüphesiz azimli birisin çünkü 8 ay sigarayı bırakmışsın.Hemen o paketi çöpe at ve hiç içmedin farzet.Sıkıntılarının bir an önce geçmesi dileği ile.İyi sporlar.

aranan_adam bunu beğendi.
  5. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    birader sigara lanet bişey tekrar başlama 2 yıl içtim sporuma etki etti nefesimde sorun yaptı artı koku olarakta insanların hosuna gitmiyor

6. aranan_adam

aranan_adam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    Her seye iyi tarafindan bak her seyde bir hayir vardir sporunu da aksatma o sigarayi da kullanma ya sen sporcu adamsin yakismaz

PRBT742 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Cok sükür toparladım kendimi teselliler icin tesekkür ederim . :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

G O M J ve aranan_adam bunu beğendi.
  8. bars

bars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    merhaba arkadaşlar. Konuyu hortlatıyorum ama benzer konudan bende sıkıntı çekmekteyim.lise 1 den lise 3 e kadar sigara içtim.Derin bir bunalımdan yoğun bisiklet antrenmanlarıyla çıktım. 2 yıl boyunca ağır bir şekilde bisiklet sürdükten sonra bir kaç kaza + çok soğuk havalarda antrenmanla birleşince menisküs başladı ve sporu bıraktım. 74 kiloydum 82 kilo oldum(bu sırada üniversiteye başladım ve sigarayada başladım) .Bilkent üniden kötü bir ingilizce hazırlık deneyimi sonrasında okulu erkenden bıraktım ve 9 aydır bunalımdayım. bunalımdan çıkmak için pek çok spora başlama çabam oldu ama 1-2 hafta sonra bırakıyordum. şuan 98 kiloyum 183 boy ve fena göbeğim var.spor yapıyorum ama vücut ağırlığıyla yapılan hareketler ağır vücut ve göbek yüzünden işkence oluyor. ciğerimde çok kötü sigaradan.
    ne yapacağımı bilemez haldeyim ciğer yüzünden koşamıyorum.

9. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Atomkarınxayka özel bu konuları konusmustuk ben sana yardımcı olayım . İlk yapman gereken güzel bir tatil derdin varsa çözmeye calıs kacmayla ugrasma tatil sonrası yavas yavas spora başla birden yüklenme sonra beslenmeni düzene sok yavas yavas degisimi her zerrende göreceksin ve motive olup her seyi yoluna sokacaksın beslenme konusunda her türlü yardımcı olurum destege gerek duyarsan

10. bars

bars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    göbek yüzünden kendime güvenim kalmadı. tatilde de bu göbekle kendimi fazla iyi hissedemeyebilirim. beni uzun süre sonra gören arkadaşlarım doğrudan ne ara kilo aldın diye olaya giriyor.

11. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Olası tavsiyelerim bunlar . Spora başlarsan beslenme konusunda yardım ederim . 45-50 günlük sağlam bir diyet hazırlarız sanaa güzel sonuclar alırsın :)

12. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar herkes yardımcı olmaya çalışmış sağolun ama maneviyattaki tek sıkıntı dine yaklaşmakla düzelir sakın yanlış anlamayın elhamdülillah muslumaniz ama sigarayla dertleşmek yerine onunla efkar dağıtmak yerine Allah à yakarmaktir...

Ankesörlü cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi...

ajn16 ve FPS-King bunu beğendi.
  13. bars

bars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Hayır ben müslüman değilim. Deistim göktengriye inanıyorum.sigaraylada dertleşmiyorum tabi ki. Keyif aldığım için içiyorum.

14. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    illa hava atcan göktanrı desene

15. bars

bars Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Hava atcak bir şey yok ikiside Türkçe. Biri eski biri yeni. O zaman köktengri diyeyim

Sayfayı Paylaş