Sıkıntılı Günler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve buzgibi01 tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. buzgibi01

buzgibi01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum formu üye olmamıştım.Ama keşke daha fazla inceleyip uygulama yapsam çok daha iyi olurmuş.

Sevgili arkadaşlar yaşım 39 boyum 180 cm tamı tamına 123 kiloyum.Kendimde sıkıntı olmadığını düşünüyordum her zaman,ama eşimin zorlaması ile doktora gitmek zorunda kaldım ne gibi problem diyecek olursanız hangisini yazmalıyım onuda bilmiyorum
    Hiç bir şey yok yolunda gitmiyor.yazılmayacak çok şey var,ama içimi dökemiyorum artık ve bazı şeylere dur demek istiyorum.En önemli sorunlarımdan biri kilomla ilgili bir çok deneme yaptım ama başarılı olmadım her zaman boğazıma yenik düştüm. Gerek iş yüzünden gerekse üşengeçlikten her şeye bir bahanem vardı,geçte olsa kendime ve yaşantıma dikkat etmem gerekli olduğunu anladım.Bu kilo denen illet her şeyle arama giriyor ne yapmam gerekli, sizlerin bilgileri sayesinde öğrenmek isterim
    Bu arada yazmamışım günlük 80 mg 40/40 paxera kullanıyorum ondanda kurtulmaya çalışıyorum yaklaşık 5 sene dir kullanıyorum.

Ayrıca çok saçma şeyler yazmışsam özür dilerim

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    @buzgibi01 bir kere hic birsey icin gec oldugunu sanmiyorum,kaldiki ben 44 yasindayim,2 yil önce sigarayida biraktim,amatör olarak uzun süredir VG ile ilgileniyorum,haftada 5 gün antreman yapiyorum,bu sadece ilgiyle kalmiyor tabiki bunun yaninda bircok seylerde ögreniyorum,özelliklede beslenmeyle ilgili.su an 101 kiloyum fakat 80 kilo oldugum zamanlardan cok daha dinc ve dinamigim.biran önce spora baslamani öneriyorum,ilk etapta bir diyetisyen yardimiyla beslenmeni düzene sokabilirsin daha sonra ilerleyen zamanlarda burdanda sorabilir kendine bir yol bir plan cizebiirsin,birkac ayin sonunda kilo vermeye baslayip vücudunu sekle koyunca zaten o kullandigin paxera ya ihtiyacin da kalmicaktir,kaldiki onu su anda kendine olan özgüvenini kaybettigin icin kullaniyorsun.Bu zor zamanlarinizda esiniz size en büyük destekciniz olucaktir.
    Kolay Gelsin!!

3. buzgibi01

buzgibi01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Paxera özgüvenden ziyade 2010 ılında bir kaza yaptım yaşlı bir bayan benim yüzümden vefat etti.kesinlikle suçsuzdum ama etkisinden kurtulamadım o yüzden doktor tavsiyesi ile almaya başladım.Ama şimdi bırakmak çok daha zormuş

Sayfayı Paylaş