Sıkıldım Artık yardım lütfen..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Yusuf028 tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba.. Başlığa neden "Sıkıldım" dedim aşağıda okuyun lütfen..

Şimdi ben bunan 5 ay önce iğrenç bir vucut ile salona gidip gelmeye başladım. Tabi ilk 2 ayımı yoğun cardio ve diyetle geçirdim..

Bel ölçüm başladığımda 100 cm yi geçikti. İğrenç sarkık bir göbeğim vardı. Omuzlarım düşüktü. Şimdi bel ölçüm 92

Neyse ben 96 kg başladığım halimden şimdi 83 e düştüm. Ama hala karnımın alt bölgesinde yağ var ve bu yağlar beni bezdirmiş durumda. Eğiliyorum sarkıyo, elime geliyo o bölge...

Gelelim meseleye, yiyeceklerime çok çok dikkat ederim ama yinede gitmiyor, karın idmanlarımı aksatmam...

Şimdi sizden ricam bana öyle bir kombine karın antremanları yazınki fazla cardioya kaçmadan (eridim bittim) şu yağlardan kurtulayım..

Ölçülerim..

(yaş 17)
    boy 1.87
    bel 92
    omuz 118 (omzuda veriyorum omuz-bel orantısını bilmeniz için)

teşekkürler.. hayırlı günler..

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    kiloyu hizli verdigin icin deri kendini toparlayamamis, en iyi yapabileceginiz sey zaman vermek ve beklemek

3. SexyBack

SexyBack Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    hocam aynı istikrarlı çalışmanızı devam ettirin,zamanla gider hepsi.bu işler sıkılmadan olmaz.Kısa süredeki değişiminiz için tebrikler...

4. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için. çalışmalara devam...

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    !!! Foruma hosgeldin,
    Lütfen forum kurallarini en kisa zamanda oku.
    Kurallar ve genel olarak vücut gelistirme hakkinda bilgileri imzamdaki linklerden bulabilirsin.
    Tesekkür butonunu kullanalim.

Yusuf028 bunu beğendi.
  6. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Cannabis deri kendini toparlayamamış demişsin, bu olayı hızlandırmak için ne yapabilirim...

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    deriye iyi gelen bazi vitaminler a, b'ler, c, e, k, var onlari eksik etmemen lazim, bunun haricinde sabir en en onemlisi dumbelllls

8. Krolock

Krolock Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gold shape denilen bir ürün var diyet sonrası yakamadığınız yağlar için bir aftnın sonunda direkt sonucu görebiliyorsunuz.biraz pahalı fekat değiyor eczanlerde 135 YTL geçen gün gitti gidiyorda gördüm 124YTLydi

9. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Sen o orda gördüm burda gördüm olaylarını geçte ben satıyorum reklamımıda yapıyorum desene?

FleXoR ve Despo bunu beğendi.
  10. Krolock

Krolock Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim ne alakası var yardımcı olmaya çalışıyoruz.neden nifak sokuyorsun ilgilenme

11. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Senin gibi 1000lerce kişi bu tarz ürünleri tavsiye ederek kaç kişiyi hem maddi hemde fiziki olarak heba ediyor.Ama sen ne anlarsınki parana bakarsın

Bozo-Baku, FleXoR ve Despo bunu beğendi.
  12. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    kesinlike ben de inanmiyorum, zaten oyle bir sey dogru olsaydi estetik cerrahlar sinek avlar + emin olun yok satardi :)

Despo ve WolfSoN bunu beğendi.
  13. Krolock

Krolock Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim kullandık biliyoruz.ister inanın ister inanmayın ahkam kesemeden önce araştırma yapın ender saraç bile kullandırtıyor siz neden bahsediyorsunuz.tekrar söylüyorum reklam değildir

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Reklam degilmis. Foruma bugun kayit oldu 7 adet mesaj atti. Bu mesajlarin cogunu sildim. Mesajlarin TAMAMI bu ürün hakkinda.

Wolfson ve cannabis ikinizede bu tür üyeleri durdurdugunuz icin tesekkür ederim.

Krolock forumdan atildi.

Bozo-Baku, djburakgs, Morpheuss ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tüm üyelerimiz lütfen bu gibi kişileri yönetime bildiriniz ö.m yoluyla satış yapmaya kalkan ,tavsiyede bulunan , forumda gg ve benzeri dükkanı tavsiye eden kişileri yönetime mutlaka bildiriniz..

djburakgs ve diez bunu beğendi.
  16. zaur-zz

zaur-zz Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    webmaster
    Yer:
    azerbaycan
    Bu sorun bende de vardi. Ama sen chabuk diyet yapmishsin. Ben 1 yillik egzersizden sonra yaghlari yakmaya bashladim ve 40 kilo verdim. Yagh yakildighinda en son kalcha ve bel yaghlari yanar. Bunun ichin sabr et. Sarkiklik falan her shey aradan kalkacak. Ilachlarsan uzak dur!

17. ocacxalu

ocacxalu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Bulgaristan Varna
    herkeze selam..soyleceğim şudur ki,gitmiyor dediğiniz göbek ve bel çevresindeki yağlar için konuşuyorum.herşey çalışmak ama şunu unutmayın ki zaman ve sabretmek.bir örnek vericem aslında herhangi bir şey olabilir fakat.bir müzik aleti çalan arklar bilir başladığın zaman o kadar zor gelirki belli bi zmn geçer sanki hiç ilerleme yokmuş gibi gelir ama zaman bunu sana unutturur,bi bakmışsınki konserler veriyosun..umarım anlamışsınızdır..eğer karın çalışıyor ve 1kaç ayda sonuç bekliyosanız yanılıyorsunuz..hangi gitarist 1kaç ayda virtüöz olur.. teşekkür eder yorumlarınızı beklerim.. ocacxalu

18. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yusuf 5 ay için fena sayılmayacak kadar kilo vermişsin sen bu 5 ayda mucize olup bütün fazlalıklarından kurtulacağınımı sandın ?
    Biraz daha zaman tanı kendine vücudun spora daha yeni adapte oluyor bundan sonra vericeğin kilolar seni daha çok motive edecek ama biraz sabır

19. symbiotic

symbiotic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar gercekten burada yazılanlar beni motive ediyor. ozellikle kilo verme tecrubesi yasayan arkadasların deneyimlerini aktarmaları cok anlamlı oluyor. ben de 3 aydır aktif spor yapıyorum. 1. ay sadece kardio yaptım. 2. ay belli bi program dahilinde vucut calısmaya basladım. 95 kg basladım spora. 2. ayın ortalarına dogru 5 kg vermis oldum. ama o gunden beri kilo veremiyorum. vucut durdu. yemegi azalttım, sekeri de kestim. sadece protein alıyorum. tavuk, yumurta akı vb seyler. ama kilo vermem durdu. sinirim bozuluyor tabi. ama burayı okuyunca motive oldum. sabırlı olmam gerektigini biliyorum. yine de yorumlarınızı dinlemek isterim, aslında tavsiyelerinizi. tsk ederim.

20. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    bu işin sırrı pes etmemekte arkadaşlar.
    pes etmeyin.
    2 aydır 1 kiloyu veremiyor olsanız bile..
    gene de pes etmeyin.
    bir sabah uyandığınızda aynaya bakacaksınız ve şunu söyleyeceksiniz "istediğim vücut buydu ve başardım"
    yeter ki pes etmeyin..

Sayfayı Paylaş