Sıkılaşma konusunda aklıma takılanlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Thalos tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Thalos

Thalos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Önce size geçmişimden bahsedeyim biraz 15-16 yaşlarındayken 105 kiloydum, diyetti spordu derken 82 ye kadar indim 1 sene falan 82 kilo kaldım, yaklaşık 5 ay önce tekrar diyet ve spora başladım şu an 71 kiloyum. Karın bölgemde pek olmasa da bel bölgemde hala yağ var o nedenle son 1 aydır bolca cardio yapıyorum aynı zamanda düzenli olarak da fitness yapıyorum. Benim size sorum şu ( kilo vermemden dolayı derim pek sıkı değil,rahatsız edici de değil gerçi,) düzenli bir sporla (haftada 3-4 gün) sıkılaşmam ne kadar zaman alır aşağı yukarı,piskolojik olarak kendimi ona göre hazırlamak istiyorum da :) teşekkürler şimdiden.

2. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Buna benzer bir sorun bendede var 35 kilo verdim 4-5 aydır sabit kilodayım ve body yapıyorum derim sıkı değil sarkık da değil bakınca normal gozukuyor ama yuzustu yatınca falan deri aşagıya dogru uzuyor elimle çekince uzadıkça uzuyor gobegımde yaglanma yok ama deri yag gibi gozukuyor bir kaç kişiye sordum gençsin daha düzelir deri dedi ama ek birşey yapmak lazımmı bende merak ediyorum

Sayfayı Paylaş