sıkılıyorum!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve feelgood tarafından 17 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. feelgood

feelgood Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazen spor yaparken acaip sıkılıorum ve böle hareketleri eksik yapıp cıkıorm ondna sora da bi üzüntü gelio üstüme neden eksik yaptım keşke biras daa kassaydım da tam yapsaydım die.size de oluo mu ya ööle şeeler naapalm ööle olduu zamanlar??? :roll:

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ayni sorun bende de var.bu aralar kendimi motive etmekde çok zorlaniyorum.böyle dönemler olur bence,mühim olan kisa sürmesi...

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    feelgood dediğin olay benimde başıma geliyordu .
    bence motivasyon eksikliğinden dolayıdır.
    Belkide salondayken kafanı dış dünyaya çok takmandandır .
    Salona girdiğinde gözünü karart ve sporunu oyle yap spor sırasında ne fazla yağlar ne kilo alamama nede aynadaki görünütünü kafaya takma derim ben.
    Body building le ilgili daha çok yazı okumanı foruma sık sık girmeni ve diğer türlü kendine bu sporu daha çok sewdirmeye çalış.

saygılar..kolay gelsin...

4. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bir ara bendede oldu ama çabuk atlattım hatta şimdi içimde eskisinden daha bir heves var gdip bench press in altına girsem die ama malesef 3 ay ara vermek zorunda kalıyorum.şimdiden çok özledim.evdede dumbell ve barım var ama evde çok sıkılıyorum.müzği son ses açarak spor salonu havası vermek istiyorum ama yine oranın ortamı olmuyor

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kafaya takma bu sorun herkesde oluyor bazi dönemler ama ben öyle oldugu zaman hemen antremani birakip cikiyorum.cünkü spor yaparken süper bir heyecanla yapmazsam hic ise yaramadigini hissediyorum spor yaparken hissetmek gerek,ama reha muhtarin dedigi gibi sizde neyi hissetmek gerek gürkan barimi hissetmek gerek demeyin :):):)

6. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    bende genelde duruma göre değişiyo,
    -bazen giriyorum salona baktım şöle sağlam elamanlar var bir eziklik çöküyo gaza geliyom,veya moralim bozuluyooo
    yada antreman sonunda hemen, şişmişken dışarı çıkmak istiyorum o yüzden son hareketler sallamasyon oluyor:(

7. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Bu sporda moral çok önemli bu olay çoğumuzun başına gelmiştir bir de sonbahar mevsimi evhamlı geçer malum ramazan oruç tutan varsa iftardan sonra bir rehavet, yazın da sıcaklar vardı insanı mahveden

8. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest

Antremanı ciddiya alıcan; antremana gitmeden önce kafanda plan yapacan, kaldıracağın ağırlıklar, programın dahilinde ne varsa, hedefler belirliycen mesela son setlerde kaldırdığın ağırlığı biraz arttır veya zaten kaldırdığın ağırlık çok fazla ise partnerinden daha az yardım al ve eğer partnersiz çalışıyorsan en kısa zaman da kafa dengi bir partner bul ama sana yardım etmede nazlanan veya lakayit biri varsa salon içinde muhabbet bile etme senin gibi işi ciddiye alacak birini bul, hırslı olsun birde lüzumsuz geyiklere dalma antremana konsantre ol bu dediklerimi yaparsan gör bak daha heyecanlı olacak antreman sonunda da büyük bir başardığını düşünerek kendini tebrik et, kutla, ödüllendir vs. yap bişeyler işte

9. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Bende bazen ant. yapma hewesiyle dolu oluyorum ertesi gün olsada ant. gitsem falan filan die kafamdan geçiriom içimde acaip bir istek oluo,bazen ise ayaklarım geri geri gidio o ant. o kadar zor gelio ki acaip isteksiz sırf kendimi zorunlu hissettiğim için gidiom..Ama bu istek genelde gelişilebilen dönemde oluo zaten onla alakalı olsa gerek..

10. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    ewet mesela ramazanda oruc tuttum antremanlara akşam gittim böle biisteksizlik bi rehavet doğru düzgün antreman gelmiyo insanın içinden zaten tüm gün açkalmışsın gelişmede olmuyo moral olarak bitiyo insan bide üstüne 2-3 kilo verdiysen geri geri gidio insanın ayakları :( ama bayramdan sonra yükleme dönemi şart

11. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    benim öle bi derdim olmadı bugüne kadar ama bu insan kendini yorgun hisettiği zamanlar morali bozuk olduğu zamanlar olan bişey ben kendi partnerimde test ettim idman da yarım bırakıyosa hareketleri ya o gün çok yorgun oluyodu yada canı sıkkın oluyodu ama ben ne zaman olursa olsun sürekli istekliyim bana zevk verio çalışmak

12. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    bende bu durum, kendimi antremana fazla kaptırdığım zamanlarda oluyor. değişiklik şart diye düşünüp kendimi gezmeye atıyorum. iyi de geliyor. birde maalesef spor salonlarında eksik beyinli insanlarda can sıkıcı olabiliyor. dün başlayıp ertesi gün caka satmaya kalkanlar ve de aklı fikri kas olmuş,adeta başka birşey düşünemez olmuş insanlarda çok can sıkıcı ve bir hayli itici olabiliyor. bazen bu insanlarla daha fazla muhattap olmamak için hızlı bitiriyorum antremanı

13. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ara vermeden kaç ay yaptın en fazla ?

14. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    o SIKINTIYI suan bende yasiyorum
    zorla gidiyorum salona (o kadar kiz olmasina ragmen :D )
    ornegin bu hafta 2 antremana gitmedim
    anlayamadigim bi SIKINTI oluyo antremana gidecegim zaman
    insallah erken atlatiriz

Sayfayı Paylaş