Sıkılışmak istiyorum lütfen yardım!!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve fly88 tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fly88

fly88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.65 boyunda 60 kiloydum.spor salonuna basladım 2 ay önce hafta da 5 gün gidiyorum.1.5 saat cardio sonrasında 1 saat kadar 10kg agırlıklarla 3+15 kol ,bacak, gögüs aletleriyle calısıp (isimlerini bilmiyorum)ve ardından 15dk saunaya giriyordum.suan 53 kiloyum yag olarak 29dan 25e düsmüsüm.kilo hedefim 52 filandı kılo olarak normal geliyo ama vücudum acayip gevşedi üstelik selülitim de bayagı var.görünüm olarak kötüyüm basenlerim hala biraz var.ayrıca diyette yapıyorum dikkat ediyorum yediklerime 1200 cal yi gecmiyorum.sıkıslasmak istiyorum hocam cardio yu azaltmam gerektigini söyledi hareketleri 4+15 olarak yapıyorum suan 15 dk sadece cross yapıyorum cardio olarak ayrıca 1 gün sauna ya giriyorum o da gevsetiyormus .bacaklarımda da setleri arttırdıgım için agrı var ve hep şiş inmiyor.kilo almaktan da korkuyorum.ne yapmam gerekiyo yaptıgım spor dogru mu sizce??ins kendimi anlatabilmisimdir.

2. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sorunuza cevaplamak için değilde neler yediğinizi merak ettim( diyet listenizi) çünkü bende siz gibi kilo vermek ve sıkılaşmak istiyorum hatta biraz önce konu açtım' step aerobik mi aletle çalışmak mı?' diye. Sizce hangisi daha etkili?
    Teşekkürler...

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    - Antrenmalarını max. 1.5 saat bitir ort. 1 saat sürsün fazlasının yararı değil zararı olur

- Sıkılaşmak için kas kütleni arttırmalısın buda cardioyla olmaz

- Günlük 1200 kalori aldığını belirtmişsin yanlız bunun içeriği bizim için daha önemli bunu bisküvi yiyerekte alabilirsin tavuk, salata yiyerekte alabilirsin.

Yanlız benim anlamadığım günde 1200 kalori alıp 2.5 saat spor yapıp gününü tamamlamayı nasıl başarıyosun?

Sayfayı Paylaş