Sıfırdan program

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BassHunter tarafından 7 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet spora başlayalı 2 ay oldu. Kilo almak için başlamıştım. Başladığım süreçte 4 kilo almayı başardım. Fakat bundan sonra iyi bir beslenme programı hazırlamaya çalışıyorum. Her hangi bir ek besin kullanmıyorum(protein tozu vb.). 3. aydan itibaren kullanmayı düşünüyorum. Haftada 3-4 gün spor salonunda çalışıyorum.
    Beslenmeyle ilgili az buçuk birşeylerin farkına vardım. Neler, ne zaman yenmeli az çok biliyorum. Sizden yardımcı olabilecek püf noktalar,önemli bilgiler,öneriler ve örnek beslenme programları alabilirsem çok iyi olur. Hatta programınızı örnek oalrak verebilirsiniz. Sporda benim düzeyimdeyseniz. Her şeye açığım.

Boy: 1.80
    Kilo: 67

Not: Kilo almaya devam etmek isiyorum. En azından 75kg.

2. Mustafa44

Mustafa44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim 4 kiloyu alırken kullandıgın programı yazarsan memnun olurum benım bu konuda cok eksıklerım var 62 kiloyum hedefim 6 ayda 70 kiloyu kas olarak almak

3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aslına bakarsan o 4 kiloyu bir programa değil 2 şeye borçluyum. Sabah yediğim bol sayıda yumurta ve geçe geç saatlerde alınan karbonhidrat(makarna vb.). Fakat bu ir süre sonra yağlanmana yol açbilir.

Sayfayı Paylaş