Sıfırdan p90x'e başlayacağım bi bakarsanız sevinirim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tgyswg01 tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tgyswg01

tgyswg01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yaşım 17, boyum 1.83 ve kilom 74

Boyuma göre kilomun normal olduğunu söylüyorlar. Benim amacım sadece kas yapmak. Aşırı derecede olmayacak şekilde, doğal yollardan. p90x'e başlamak için barfix aleti aldım yarın elimde olacak. Hastalık vb. gibi birşeyim yok. Çok şükür fiziksel bir sorunum da yok. Çalışmamı engelleyecek başka birşey olup olmadığını söylerseniz sevinirim. Ve önceden bunu yapanlarınız varsa görüşlerinizi söylerseniz çok iyi olur. İyi forumlar thums:

2. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    kilon biraz az daha ama kilo alarak spora başlama kas yaparak kilo al çok işine yarıyacak

3. tgyswg01

tgyswg01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yorumun için teşekkür ederim ama sorunum şu ki zaten istesem bile kilo alamıyorum. Kimisi bağırsaklarında kurt var diyor kimisi metabolizman çok hızlı çalışıyor diyor. :D Bunun yanı sıra aşırı derecede de terlerim. Ve günde 2-3 ekmekli döner yiyen birisiyim. Buna rağmen kilo alamıyorum. Bu yaz sürekli yemek yeyip bilgisayar başında oturdum ve 1 kilo kaybettim. Benim amacım direk kas yapmaya başlamak.

Sayfayı Paylaş