Sıfırdan bu işe başlamak...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve brkntcnr tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brkntcnr

brkntcnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle hepinize iyi günler dilerim. Henüz forumda yeniyim fakat buradaki kendimden çokça tecrübeli büyüklerimden bilgi almak istiyorum. Yaşım 16 boyum 1,87 kilom 93. Yaşıtlarımın geneline göre iri olduğumu söyleyebilirim sanırım :) Evet iriyim fakat vücudum çok yağlı. Özellikle göğüs ve bel bölgelerimden çok rahatsızım. Spor olarak okul zamanları daha sık olmak üzere futbol ve basketbol oynuyorum. Fakat vücudum bana engel oluyormuş gibi hissediyorum. Yani aklımda yapabildiğim pekçok şeyi vücudum yüzünden yapamıyorim. Hangi kulübe denemeye gidersem gideyim zayıfla öyle gel diyorlar. Artık canıma tak etti anlayacağınız. Spor salonuna gitme gibi bi durumum henüz yok fakat en büyük çabam bu yönde. Yani fizik yaparken kondisyonumun da iyi olduğu hız ve esneklik bakımından da iyi bir vücut en büyük hedefim. Açıkçası bu konuda sizin engin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Zaman sıkıntım yok. Ancak internette günlerce araştırdıktan sonra buraya sormak geldi aklıma. Çünkü kime sorarsam sorayım hepsi farklı şeyler söylüyor. Ve bu benim kafamı daha da karıştırmaya başladı. Sizinde fikrinizi almak istiyorum ağabeyler. Siz ne önerirsiniz acaba?

2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    en guzel kondisyon tempolu kosu sayesinde kazanilir biliyorsun ve bunun yaninda da diet degil de beslenme stilini komple degistirmeni oneririm.hareketliligi gunluk yasantina dokmelisin

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

brkntcnr bunu beğendi.
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş