Sıcakta spora gitmeye üşenmek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gkhan_D tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Evet arkadaşlar sizde de var mı yorumları alalım konuşalım ben bayağı bir üşeniyordum bu yaz başında üyelik de vardı ramazanda bitti şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum baktım ölçüler de inmiş zaten gerçi havalar kararmaya başladı artık iyi bir zaman olduğunu düşünüyorum artık başlamak için.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    evet dün zorla gittim :D

hiç gidesim olmuyor bilgisayarda oynuyordum aklıma geldi bi ara gitmiyim dedim ama gitmeyincede kendimi kötü hissediyorum

3. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Üyelik varken gitmemek kötü hissettiriyor evet :) bir de antrenman düzenini bozmak istemiyor insan,kışın buz gibi soğuk olsa gidiliyor gene ya zevk alıyorduk geçen senenin verilerine göre konuşursak eylül ayında sıcaklar 30 un altına düşüş göstermiş 26 derece de gene sıcak ama kasım ayında da 20 altı oluyordu sanırım eylül başlamak için uygun gözüküyor bence benim içim :) yarın yazılcam inşallah yerimde duramaz oldum zaten kiloları parçalamak lazım bi :Dbench_O

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Bende de tam tersine sıcakta gitme istegi geliyor :D

5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    sıcak soguk ılık farketmes ... spor yasam tarsınza... :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu sıcakta hiç üşenmiyip evde hiç ara vermeden yapıyorum bide salona gitcemha :D 1 kere bile kaçırmam :D

7. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Kış vakti yaklaşınca okullar da başlıyor insan ister istemez çalışma moduna giriyor zaten bir de ben güneşli havayı sevmem kararık bulutlu yağmurlu hava olsun dışarı çıkıp gezesim bile gelir daha çok soğuk havalarda dolaşırım aktik olurum zaten yazın yat kafayı vur hani gerçi artık yazları yatamayız ama memnunuz bu durumdan da :) Ayın 16sı yaklaştıkça çeki düzen vermem arttı zaten komik gelir belki size ama :D Yaşam tarzı meselesinde yetişkin iş sahibi bir insan yaz kış demeden gider bence de sonuçta streste atıyor sporda ve çalışma modunda takılıyor insan.Öğrenciler alışkın yaz ayları rahatlığa ondandır belki :D

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonu benim ikinci evim gibidir yaz kış demeden üşenmeden salonun yolunu tutarım body building gerçek aşkımdır onun içinde olabilir birde yaz mı iyi kış mı derseniz ben yaz iyi derim çünkü kışın hasta olurum ara sıra bu duruma çok sinir olurum kat kat giysiler içinde sıkıntı basar dolaşmaya çıkınca yoldaki su birikintilerin üzerinden araçlar geçer ve üzerimi berbat eder hava kapalı olunca benimde içim kapalı olur canım sıkılır açıkçası birde doğal gaz faturası çok yüksek gelir oda var yazın nedense daha atik olurum antremanlarda tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    nefes alamıyorum. ciğerlerime oksijen gitmiyormuş gibi geliyor. nem yüzünden. çok nemli bu şehir.
    diğer mevsimlere göre, yazın çalışmayı sevmiyorum.
    tek artısı bol bol megalomanlık.antreman sonrası bol bol kendimi izleyip "bir tarafımı" kaldırıyorum :D

10. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Mevsim konusunda bayağı zıtmışız ya :) İşiniz sporla mı ilgili acaba ben sizin kadar hevesli olduğumu zannetmiyorum spora açıkçası belki öğrencilikten dolayıdır bilmiyorum sınav dönemleri sıkıntılı oluyor genelde spora gidesi gelmiyor insanın gerçi o halde bile gidince stres atıyorsun ama unutuyor insan işte sporun o faydasını da :) zaten sınav dönemlerinde ara veriyordum genelde gitmiyordum ama şunu da söyliyim gitmediğim zamanlar daha da sıkıntılı oluyordu başka bi sosyal aktivite de yerini kolay kolay almıyordu benim için böyle en azından :D

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ağustos 2013
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sınavlar tabiki daha önemli iyi bir gelecek ve yüksek yaşam standartı önemlidir spor daha sonra gelmeli zaten kasla bir yere kadar işin gerçeği bu [​IMG] hayır body building sporunu hobi olarak yapıyorum şuan ilerde belki lüks bir spor salonu açabilirim birde vazgeçemediğim diğer bir sosyal aktivitemde ara sıra deli gibi tepinip dans etmektir spor ve dans olmasa hayatımda ölür giderim sıkıntıdan[​IMG]

12. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Spora arkadaşım sayesinde başladım şuan 6.ayımdayım spor yaşam biçimim oldu hergün 1 saat ayırıyorum dinç ve sağlam fitt bir vucud oluyor tabi daha fitt vucut yok diyet dönemindeyiz oda olucak nasipse gitmeyince kendimi suçlu hissediyorum :D

13. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

İlk gittiğim sene bende çok hevesliydim 1 günde 2 kere spor salonuna gittiğim oluyordu bi ara eski salonumdaki hoca salonu emanet etmeye bile başlamıştı ama o zaman lisedeydim şimdi işler bambaşka sınavdı oydu buydu 1.planımda hiç değil son plana anca yakın oluyor sanırım benim ama hevesli oluyor gene insan psikolojik bakımdan da iyi geliyor :)

Sayfayı Paylaş