SİZCE NASIL ? PROF.lar sadece bakarsa sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ByChoseN tarafından 26 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    3yıldır sadece kış aylarında 2ay çalışma imkanım oldu.Yalnız şuan ağustosa kadar çalışma imkanım var ve bunu çok iyi değerlendireceğim.

Sizce bu kombinasyon iyi mi?

HardLine Amino 3000 + BSN NO-Xplode

Kullanıyorum 2gün oldu inanılmaz enerji sağladığı kesin.Amacım zaten fit bir görünüm elde etmek zaten 7yıldır her kış çalışmanın verdiği bir bulklık var.5-6ayda disiplinli bir şekilde diyet uygulayarak bu 2ürünü kullanacağım sizce nasıl bir sonuç elde ederim? Lütfen amino 3000 i düzensiz ve 1-2ay kullanan arkadaşlar yorum yazmazsa sevinirim.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    ByChoseN biz sana göre profmuyuz bilmiyoruz ama yinede bişeyler yazalım. Öncelikle yılda sadece 2 ay çalışarak nasıl bulk bi vucut kazandığını anlayadım. Senelerdir bu sporu yapmama rağmen benim bile bulk dönemi idmanlarım ayları buluyor. Bu ürünleri kullanmanı salondaki bi hocan mı önerdi yoksa birilerinin tavsiyesi üzerine mi aldın. Ben kim önerdiğini bilmiyorum ama seni yanlış yönlendirmişler.

3. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun uzun yazmama gerek kalmadan anlayabilcekler için yazdım ama en iyisi uzunca yazmak durumu!

1.5sene hiç bırakmadan suplement ve ardından bilinçsizce 8haftalık bir Steroid kullanım dönemi yaşadım.1.5Sene içinde kollarım 35 cm den 42cm fit bir ölçüye kadar çıktı.Ardından her sene 2ay 5ay yada en fazla 6ay kadar çalışıp çalışıp bırakıyordum. Bu bahsettiğim 1.5senelik dönem 6yıl önce tabi ki.H
    Herneyse elde etmek istediğim görüntüye göre bulk bir dönemdeyim şuan.Amaç kaba tabirde yada en basit anlıyacağın dilde Surfçü fit bir vücut! Bunun için Çok sıkı antreman ve iyi bir beslenmeyle yağ oranımı minimuma indirip kas kütlemide bozmadan sıkılaştırmam için bahsettiğim 2 ürün yeterli olur mu diye sormak istedim!

Hardline Aminoasit 3000 i seçmemin nedeni arkadaşımın elinde olması ve biraz daha ucuza alabilmemdi.

Hardline Aminoasit 3000 + BSN NO-Xplode kullanacağım 2 ay boyunca

2.aydan sonra aminoasitimin markasını değiştireceğim 2ay lık bir kullanım için aminoasite ayırabilceğim para 100-150TL fiyat aralığında.

Şimdi gelelim senin yazdığın cevaba arkadaşım forumun amacı yapıcı olup doğruyu göstermek ki senin yaptığınsa soruma soruyla cevap verip gereksiz polimik yaratmak.Oyüzden bence cevap yazmaz gereksiz doldurmazsan sevinirim.

Burda okadar bilinçli ve kültürlü insanlar var mümkünse onlar dilediği şekilde yazsınlar.
    Teşekkürler.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

gurur bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş