Sütten,Peynirden,Yoğurt'tan protein almıyormuşuz !!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tolgafb tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün normal spor salonuma gittim.Antrelmanımı yaptım.Hocama beslenme ile ilgili soru sordum.
    Hocam sabah kahvaltısında 3-4 yumurta,yoğurt,peynir,yulaf,süt gibi ürünleri tüketiyorum.Diyor 10 yumarta yemen lazım.Ayrıca sen yoğurt,peynir,süt gibi ürünlerden protein aldığını zannediyorsun ama almıyorsun !! etkisi olmuyor falan dedi.Karbonhidrat daha önemli. dedi sana gainer satabilirim dedi..bunlar sayesinde protein ve karbonhidrat' iyi alabilirsin dedi.ee ben doğal beslenicem.Dedi bunlar olmadan olmaz..ee şimdi ben o kadar yoğurt,süt peynir,kaşar boşunamı yiyorum...Bu protein tozu uzaydanmı geliyor ?kafa_

2. egeligenc

egeligenc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence alakası yok sana satabilmek için demişler :) 10 yumurtayıda yiyebilecegini zannetmiyorum

3. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Zannetmiyorum ve üstteki arkadaşa katılıyorum.Sütten yoğurttan ve peynirdende protein alamıyorsak işimiz iş.Ama yinede en iyisini uzman doktorlar bilir.

4. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    sütten,peynirden,yogurttan protein alamıyoruz demek yanlıs olur ama içerisinde casein proteini bulundurdugu ıcın boyle soylemıslerdir sana.

ayrıca amacın proteın ihtiyacını karşılamak ise (eger satın almayı dusunursen) gainer degıl proteın tozu almalısın.

5. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Galiba hocan seninle pek önemseyerek konuşmamış, biraz abartmış biraz saçmalamış

6. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet galina fazla tıklamayak bir kişilik parayı verdiğim içindir direk...Hoca işe ticari açıdan baktığı her taraftan belli...

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kasap et derdinde koyun can derdinde demişler. O ürününü satma derdinde seni düşündüğü yok. Sana yine az söylemiş para için neler neler uyduranları gördüm. En dandik aminoasitleri süper ürünmüş gibi pazarlıyanlardan 3 aylık sporculara steroid vurduranlara kadar.

Big_Hammer ve Pappy bunu beğendi.
  8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hocana lisede okurken biyoloji derslerine bedencinin girip girmediğini sor ve akabinden salonu ebediyyen terk et..yeni , aklı başında ve dalga geçmeyecek bir hoca bul..

Azi bunu beğendi.
  9. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi dize doğru diyorsun.Ben 1 aydır gidiyorum forum'dan okuyorum bol bol hoca bana öyle diyince şaşırdım alla halla diye..Diyorum hocam ne yiyim ne bulursan ye beslenme programı yokmu hocam..Diyo öyle bir saçmalıkmı olur bu gün bunu ye yarın şunu ye diye ..Yarın'dan itibaren başka salonlara bakmaya başlıyacam..

10. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    iyi steroid kullan dememiş

11. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Hocan seni kazıklıyo :D ayrıl salondan bence hoca seni degil kendi çıkarlarını düşünüyo tamamen

12. wHimpLe

wHimpLe Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Astsubay
    Yer:
    Balıkesir
    Hep derim "yalandan kim ölmüş?" Söz her zamanki gibi yerini buldu :) Takma sen onu süt ürünlerinde en fazla protein ve karbonhidrat yağsız meyveli yoğurtta bulunur.

Sayfayı Paylaş