Sömestrda memlekette tam 2 kg almışım ve 1.8i yağ :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve alaska06 tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlıkta belirttğim gibi 2 kg ve çoğu yağ. Yağ oranım yüzde 7.5di 9.5 olmuş çok şaşırdım ölçümü yaptırıp sonucu elime alınca (pamukkale üniversitesinde yaptırdım). Burda biraz hareketsiz kaldım ama her gün kardio yaptım 30-45 dakika hııt şeklinde ve antremanlarım dahada ağır geçti . Beslenmeye gelince çok daha iyi beslendim proteini artırdım karbonhidratı biraz daha az tuttum ekmek hiç kullanmadım cola falan zaten 1 bardak bile içmedim şu 1 ayda :(

sabah: 4 yumurta 2 sarı 2 beyaz + 100 gr lorlu omlet
    100 gr yulaf 250 ml kadar süt 7-8 kuru üzüm 1 tatlı kaşığı bal

ara öğün 1 elma

öğle yemeği: 125 gram tavuk 100 150 gram arası makarna yada bulgur

antreman sonrası tekrar 125 gram tavuk akşam yemeğine denk geliyordu tavuk yanında pilav yada makarna yada bulgur gene 100 150 gram civarı birde sebze yemeği.

akşam 9 civarları 1 bardak süt

yatmadan önce 1 tatlı kaşığı balla 100 gr lor peyniri

bazı günler antreman sonrası muzda var ve günlük 250 300 gram tavuk antreman günleri 1 paketde ton balığı ekliyorum

sizde çokmu yağlı program neleri çıkarmalıyım çok içime oturdu 2 kilo yağ :D

Aslında beslenme bölümüne açmam daha uygun olabilirdi ama sonuçta dertleşmek istedim ve bu bana dert oldu şu an o yüzden buraya açtım

Son düzenleme: 15 Şubat 2013
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    alet yanlis ölcmüs olabilir. O kadar az bi sürede o kadar yaglanacagini sanmiyorum

alaska06 bunu beğendi.
  3. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah aç karnına gittim uzerımde kazak pantolonla falan ölçüldüm belimi olctu 80den 82 olmus eve geldım babama olcturdum gene 80 cıktı adam kalın yerden olcmus dedi moralım bozuldu ne kadar hareketsızde kalsam gunde 30-45 dk kardiyo yaptım + antreman günleri 15 dakikada kosu bandında kosuyordum salonda karbonhidratı çok abartmadım yağ fazla kullanmadım dediğim gibi bazal met. hızım 2064 + fiziksel akt. kaloriside 254 metabolizmam bile hızlanmıs ama ben 2 kg yağ almışım 4 buçuk aydır bu sporla uğralıyorum sadece 200 gram yağ 6 kg kas almıştım şoktayım halen

4. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    yav nolacak kısa zamanda aldıysan kısa zamanda da verirsin merak etme

yatmadan önce ballısüt iyi bi seçim değil kanımca

Sayfayı Paylaş