Ronnie Coleman Protein tozları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lordoski tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lordoski

lordoski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Meraba arkadaşlar :) Herkese iyi çalışmalar diliyorum öncelikle. Ben size bi konu hakkında danışıcaktım. Sitede aradım sadece bir tane konu var fakat benim sorumun cevabı değil. Sorum Ronnie coleman protein tozu alıcam 29.gr protein 5 gr creatin var. Ama bu ürün komplex yani whey + egg + casein karışımı. İnternette araştırmalarım sonucu spor sonrası komplex ürünler daha kalıcı kas yapısı oluşturuyormuş . Tamam whey direk kana karışıyor verimi daha hızlıda bu da sadece casein değil whey de var egg de. Lütfen ronnie coleman signuture proten tozu kullanan varsa beni bilgilendirebilirmi. Cünkü antreman sonrası kullanıcam . Link vermek yasak isterseniz google'a ronnie coleman signature pro antium yazabilirler. Herkese iyi forumlar

Ekli Dosyalar:

2. lordoski

lordoski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    güncel... Bilgisi olan bi antrenör veya ilgili hocamız var mı acaba ?

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Kemal Sunal ın ''Yüz numaralı adam'' filmini öneririm :)
    Yani neden boyle bir reklam denemişler düşündürücü..

4. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bazı profestonel antrenörler(yurt dışındaki) antremandan sonra 20 gr wheyin yanına 20 gram da casein alınmasını öneriyor,ya da 1 ölçek wheyi 200-250 ml süt ile içmeyi öneriyor.Bunun sebebi olarak ise,wheyin yanına alacağınız casein ile antreman sonrasında onarılacak olan kaslara whey proteini casein sayesinde yavaş yavaş emdirmek.Daha uzun süre protein sentezi yapılması ve proteinin bu süreçte daha verimli kullanılması.Bundan dolayı bu seride whey ile caseini karıştırmış olabilirler.Yumurta proteinini niye eklemiş olabilecekleri konusunda ise şu anki bilgilerim ile mantıklı bir yorumda bulunamayacagım.

5. lordoski

lordoski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Sağol. Zaten bende tam anlamadım komplex yapıları. Ne zaman içiliceklerini bile tam bilmiyorum. Neyse bende en kolayı optimuma yöneleyim

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bazi yaklasimlarda protein kaynaklarini cesitlendirmenin getirisinin yuksek oldugu dusunulur.

ben de cesitlilige olumlu yonden bakiyorum ama bi yandan da casein in tamamen goz boyama oldugunu dusunuyorum.

neyse sozun kisasi ozetle boyle, merak eden arastirir

7. lordoski

lordoski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Baya araştırdım sonuc yok. Hiç bi yerde ronnie coleman signuture konusu yok. Bu sitede dahi tek konu var oda benim soruma cevap değil. Eğer cidden kullanan varsa bi yardım edebilirse. Veya hem whey olup hemde içinde karbonhidrat olan bi protein tozu varmı iyi acaba ? Kilo da almak istiyorum aslında

8. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    arastirdigina emin misin sordugun hem whey hem karbonhidrat "gainer" olarak gecer ve yuzlerce basligi var forumda

9. lordoski

lordoski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    yok sen beni anlamadın :D Ben whey + egg + casein yani komplex olan protein tozlarının mı yoksa sadece whey olanlarınmı daha iyi olduğunu bulamadım. Whey + gainer demedim yani onu biliyorum :)

10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    distb. firmanın bana verdigi ürün listesindede var, bende koyucam vitrine ama daha içerigini bilmiyorum. denicem bende

11. sertac50

sertac50 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Almanya
    Merhaba arkadaslar.bugune kadar twinlab,gaspari,bsn,coleman ve optimum whey kullandim.su an optimum kullaniyorum bundan once ronnie coleman kullandim ve gercekten kullandiklarimin arasinda en verim aldigim buydu cok kutle kazandim kollar 36 dan 39 a cikti ama bitince geri kaybettim kutleyi icindeki creatinden dolayi oldugunu dusunuyorum su an beslenmem kotu ve kollar 37 ..tekrar alsam mi bilmiyorum

Sayfayı Paylaş