ronnie coleman ın motive etmemesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TeKiller tarafından 24 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    bu adam 8 kere mr olympia olmasına rağmen izlediğim hiçbi videosunda beni motive etmedi nedense
    hatta davranışları, seda sayana cıkmıs olması ,polis olmasıyla zeka yonundende keske bodybuilding tarıhının en onemlı isimlerinde boyle bı adam olmasaydı dedirtiyor bana

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Duymasın çok üzülür

halterman ve NacHo bunu beğendi.
  3. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    hepsini anladıkta zeka nerden çıktı IQ testi mi yaptırdın :) .

halterman bunu beğendi.
  4. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    ronnie coleman fans was here

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ayy ben öyle abartılı vicutlardan bunlar hep ilaç ben alsam bende yaparım was here.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    senin düşüncen, saygı duymak gerekir. seni motive eden faktörler başka olabilir. ancak şundan eminim ki ronnie hakkında senin gibi düşünenlerin sayısı, aksini düşünenlere nazaran dikkate alınmayacak kadar azdır.

muti5757, MaXimuS_, ineedpower ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    sende al sende yap o zaman kolaysa was here

8. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Ronnie coleman kadar motive eden kimse yok beni o bağrışları falan layttveytt hiaaa ouumm vuuuv yeah buddyy...

tamam sakinim

9. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Beni de devasa kütleli adamların videoları değil de hacimsiz adamların ağır kilolarla çalıştığı videolar motive eder. Ronnie gibi bir adamın 200 kg bench basması anormal değil ama bunu 80-90 kiloluk bir adamın yapması olaydır işte.

10. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    coleman ne öyle ya kesin protein tozu kullanmıştır o :D

Akay ve Swager bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ronnie şimdi ne yapacak kafasını duvardan duvara vurur artık:D yahu body building sporuna yatkınlığı var adamın kariyeri süper onca hayranı var sen beğenmesende adama bir şey olacağı yok ayrıca zekası hakkında kesin bilgiye sahip olduğuna göre kesin tanışmışlığınız vardır yada zeka testi falan yaptırmışsındır adama yani bu çocukça düşünceleri bir kenara bırakalım benimde sevmediğim insanlar var ama tutumda tanımadığım kişinin zekası hakkında atıp tutarsam herkese kendimi güldürürüm neyse gelelim motivasyon videoları konusunda dorian yates ve greg plitt bence çok başarılı bayanlarda ise dana linn bailey bunları ronnie hayranı olduğum için yazmıyorum saygı duyduğum bir sporcudur ama hayran değilim

12. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    yav yiğidini öldür hakkını yeme o adamın 1 videosunda bile motive olmadıysan sorun sendedir polis olsa ne farkeder olmasa ne farkeder ?zekasının eksik olduğunu nerden anladın onuda anlamış değilim öyle bir adama çok büyük hakaret sayılır bu yazdıkların kendini rezil ediyorsun bence

Son düzenleme: 26 Haziran 2013
  13. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    adamın polislerle ilgili yarası var galiba colemanında polis olması ondan koymuştur. yoksa sokakta görse üstümüzden atlayıp colemandan imza isteyecek ilk kişi bu üye olur.

ineedpower bunu beğendi.
  14. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece dusuncemı yazdım onu ovseydım ona bı yararı olmucagı gıbı kotulesemde bi zararı olmaz tabıkı kac senedır degısmeyen dusuncem sadece. evet polislerdende hazetmem. eminim bu sporu yapmayan ınsanların onyargılarında olympia efsanesi ronnie colemanın estetiğininde payı vardır.

15. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    saçmalıyosun bu sporu yapmayanların önyargısı ronnie coleman mı ? ronnie kütlenin tanımı diye spor yapmayalım mı yani ? ronnie olucaktık zaten 1-2 yılda sporu bırakıyorum ronnie çok iğrenççççç

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide insanlar aslında biliyorlar ronnie gibi olamayacaklarını zaten bırak ronnie'yi sağlam genetik, steroid ve imkan olmadan nick auger bile olunamaz aslında insanların spor yapmamalarının nedenleri tembellik,iş yada okul yoğunluğu ve artık maalesef göbekli yada sıska vücutların ideal olarak kabul edilmesindendir öyle bir duruma gelindi ki örneğin adamın göbeği var tutupda arnoldun vücuduna iğrenç diyor kendi vücudunu estetik buluyor [​IMG] neyse düşüncelerine şahsen saygım sonsuz fakat yanlış bulduğum nokta sevmediğin ve tanımadığın insanın zekasına laf etmendir

17. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın bende o konuda senle aynı dusunuyorum benım bu baslıkta belırtmek ıstedıgım nokta yanı arnold cok fazla motive eder beni,jay cutlerda benı motıve eder mesela yada aynı kutleye sahıp baska bı sporcuda motıve edebılır ama ronnıe colemana gelınce ıs degısıyor bi şekilde.başlıgı acma amacım belki aynı fikirde olan vardır benımle merak yanı.zeka konusuna gelince sadece davranıslarından edindiğim his diyelim.niye bu kadar takıldın senı ilgilendiriyormu diyebilirsiniz, takılmadım sadece yaptıgım sporun ilahları arasında yer alması bakımından benı ilgilendirebiliyor bi şekilde.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çelişkiye bakarmısın adam hem ilah töbe töbe hemde zekası kıt :D . konuştukça kelimeler sarpa sarıyo bence bu konuyu burda kapatalım :D .

19. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bence Seda Sayan konusunda Ronnie'yi Türkiye'ye getiren ve o programa çıkmasını sağlayan kişiler suçludur. ABD gibi bir ülkede televizyona çıkmak çok büyük bir olaydır. Adam ona söylenmeden nereden bilsin ipini koparanın getirildiği saçma sapan bir programa çıktığını?
    Motivasyon konusunda başarısız denemez ama zaten işi motive etmek olan fitness modeller (Greg gibi) kadar da büyük bir beklentiye girilmemeli.

20. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    bilim adamı ilahından bahsetmiyoruz.
    neyse ne şu zeka olayını bencede uzatmayalım sen zeki oldugunu düşün aksi seni rahatsız ediyorsa.

Sayfayı Paylaş