Ronaldonun gibi vücut yapmak istiyorum imkansız mı sizce ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zzz tarafından 1 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu vücut diyetisyensiz doktorsuz kısacası parasız yapılabilir mi ??

Ekli Dosyalar:

2. mert77

mert77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda son 3 senenin Türkiye şampiyonu var, fitness dalında giriyor diye biliyorum yani öyle çok geniş bir vucüdu yok ama şekil olarak güzel duruyor, bel ince üst taraf Ronolda'dan daha geniş...
    Demek istiyeceğim konuya geleyim adamın ''sponsoru yok'' ve bu sene milli takıma girdi.
    doğru bilgilenme, doğru antreman, doğru beslenme hepsi okuyarak, sorarak elde edebileceğin konular.
    Fakat bence sen hatayı başlıkta yapmışsın, ''imkansız mı?'' demişsin, imkansız dersen imkansız olur :)

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ronaldo Yaptığına göre imkansız değildir :) imposible is nothing , çalışınca herşey olur :)

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    bencede imkansız değil...sabır vede düzenli beslenmeve spor ile yapılır...bende o tarz vücutta yanayım..tabi biraz dhaa kilolusu olarak vede geniş...şansın bol olsun kolay gelsin...mert77 zaten çok iyi özetlemiş..imkansız demekle zorlaştırma konuyu..:)

5. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki sabır ve düzenli beslenme ile yapılırda, bu forumda bu ölçüyü tutturan biride olduğunu sanmıyorum gene büyük konuşmayayım... Bir futbolcu için mükemmel bir vücut ..imkansız mı dememin sebebi ise, adam herşeyi doktor kontrolunde yapıyor belkide her kas grubunu başka hoca ile çalışıyor ve bu işe çok para harcıyor diye dedim, bide şu husus var ronaldo 10 yaşından beri düzenli antreman yapıyo (futbol) kondisyonu tam cardiyoya gerek yok , bide o açıdan bakmak lazım duruma kısacası tam bir sporcu ...

6. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Buda baka bir foto

Ekli Dosyalar:

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    tabiki sende haklısın ancak sana şöyle diim ondaki imkan(maddi) bende olsun sen bak ben neler yapıyorum :)

8. Madridista

Madridista Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çoğu futbolcuda var,neden bir Ronaldo olamıyorlar ? Her şey para değil dostum bu işe kendini adamak gerek,Ronaldo da -okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum- inanılmaz bir çalışma ile bu noktaya geldi,para diyip küçümsememek lazım :)

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ben para deyip küçümsemiyorum..ama yineliyorum bende azim var,istikrar var...eğer kolum 44 cm olacaksa ancak bunu yapmak benim şartlarımda besin takviyesi yada düzenli beslenme ile olacaksa..kusura bakma kardeşim ama burda maddiyat işin içine giriyor yani şöyle diim...

hani suplement kullanmadan suplement etkisi verecek gıdalar kullanırsan suplemente gerek kalırmı kalmaz tabikide..işte bende eğer o beslenme için gerekli olan tavuğu,balığı,eti,yulafı,sütü,yumurtayı,v.s...yeterince alamıyorsam tekrar kusura bakma ama burda maddiyat devreye giriyor.

Diğer oyuncular neden olamıyor demişsin..ve sen kendin cevabını vermişsin...Her şey para değil dostum bu işe kendini adamak gerek, demekki kendimizi adamamız gerekli...bende 1,5 yıldır elimden geldiği kadar çalışıyorum ama imkanlar çerçevesinde..belki benimle aynı zamanda başlayan vede süper beslenen biri benim iki katım olabilmiştir..kii görüyorum 13 ayda neler yapmış arkadaşlar var forumda...malesef benim beslendiğim gibi çalışsınlar bakalım fazla ileriye gidebiliyorlarmı...

umarım kırıcı cümlem olmamıştır..derdimi anlatımm baya dertliyimde bu konuda :D

10. billgoldberg

billgoldberg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    yaa arkadaşlar yorumlarınızdan su sonucu cıkardım zenginler paraları ile kas satın alabilirler:D...beyler bu iş, emek işi zengini de fakiri de o agırlıkların altında kalmadan alın teri akıtmadan sonuc elde edemez...

11. Madridista

Madridista Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın aslında ben de biraz muzdaribim bu konuda,ülkemizde supplementlar oldukça pahalı..Ama konu Ronaldo olunca tabi işler değişiyo :D
    3000 mekik nedir yahu günde..Robot olsa reset atar kendi kendine falan :D

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    evet ben bir defada 50 yi geçince teller kopmaya başlıyor :D

13. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yanlış.

doğrusu: maddi durumu iyi olan azimli insanlar paraları ile daha fazla kas satın alabilirler....

Azi ve demircan256 bunu beğendi.
  14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Benimle aynı fikirde olan birini görmek hoş..:)bende bunu ifade etmeye çalışıyorum kaç mesajdır...

15. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Abartılcak bi vücut yok.

16. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    cok paraya sahip olmakla alakası yok.
    supplement delisi insanlar var çevremde maddi imkanı benden daha iyi olan insanlar var nekadar daha fazla kas gelişimine yardımcı oluyor tartışılır.
    kas gelişiminde en belirleyici olan antrenman performansı beslenme dinlenme bunu orta halli durumu olan insanda yapabilir.
    maddi durumu iyi olan insanlar daha fazla kırmızı et yiyebiliyor orta halli olan daha fazla tavuga yonelıyor... fark bu
    + birde protein tozu artık bu sporu yapan herkes kullanıyor.
    bundan sonrası insanın azmine kalmıştır. vucut gelişmede sınıra ulaşmadan supplement kürüne bulaşan insanlar bizden daha fazla kas satın almıyorlar sadece kendilerini kandırıyorlar...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:06 ----------

aynen futbol oynadıkları için fazla hacimli bi vucuda sahip olamıyorlar.
    dolayısıyla bu seviyeye gelmek zor degil.
    ronaldonun vucudunun maddi imkanı sayesinde bu seviyede oldugu tartışması komik.

17. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    j.claude.er...ben parası var diye böyle olmuş demedim..eğer bende para olsa bakın neler yapıyorum dedim..yinede eminimki maddi imkanım olsa çok daha iyi olabilirim..tabi öncelikle azim,sabır vede dinlemeyi katarak...herkes fikrini söylüyor komik yada ciddi...

herkese saygılar...

18. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aynen adam bildiğin makina gibi işliyor hakkını yememek lazım . görüyoruz Türkiyede futbolcuları cılız yağlı kıllı vsvs :D:D

19. anatomie

anatomie Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İstanbul
    Bahsettiğiniz insan Ronalda transfer rekor ücretini kıran.Bu adam o vücuda sahip olmak için ne tür çalışmıştır hangi hocalarla çalışmıştır nasıl beslenmiştir bunları bir düşünün herşey para değil diyenlere gülerim sadece yumurta yiyerek vasat bir salona giderek mi yaptı o vücudu.İmkanları da düşünün derim adam çalışıyordur orası ayrı ama herkes de biliyor ki bu işin maddi yönü çok önemli.Bu arada başlık sahibi arkadaş da muhtemel liseli sen önce bir ağırlığı eline al ondan sonra idollerini örnek alırsın.

20. billgoldberg

billgoldberg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13

yaa arkadaş etrafında hiç amele yok mu senin :D
    ronaldoya taş cıkaracak amele dolu benim memleketim...ayrıca hic biride balla kaymakla beslenmiyo...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş