Romanya 0-2 Türkiye

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ocensers tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    A Milli Takım, Dünya Kupası finallerine gitmek için Avrupa kıtası elemeleri D Grubu'ndaki en kritik maçına Romanya'yı deplasmanda 2-0 mağlup etmeyi başardı. Bu sonuçla Ay Yıldızlılar, 2011 yılından sonra ilk defa 2 maç üst üste kazanmış oldu.

Tek çare Fatih Terim :)

Suçicek bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

böyle mücadele ettikten sonra kazanmaları çok önemli değil, nitekim Romanya'nın da pozisyonları vardı ama milli takımı uzun süredir böyle görmedik, haliyle özledik..
    Fatih hoca hakkında söylenecek bir şey yok adam futbolculardan fazla terledi, ülkenin en iyi teknik adamı olduğu zaten tartışılmaz, iyi de bir motivatör..
    Hollanda'nın kendi sahasında Macaristan'a maç vereceğini sanmıyorum. Romanya'nın ise kalan maçlarda gol rekoru kıracağına da inanmıyorum. Yine kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Hayırlısı olsun..

YuBingJun bunu beğendi.
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Fatih Terim farkı takım yeniden gerçek anlamda bir takım havası yakaladı oyuncuların birbiri ile olan samimiyetini bütünlenleşmesini Fatih Terim'e bağlıyorum.2008'deki kadromuz çok mu iyiydi hayır değildi ama bir takım havası yakalamıştık ve ardından başarı geldi.

Sayfayı Paylaş