Roaccutane ve body..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve car_26 tarafından 6 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    yüzümde az biraz sivilce ve izler var 2 yıldır geçmeyen.doktor sağolsun korktuğumu yaptı ve meşhur ilacı yazdı sonunda...
    cilt dudak kuruluğuna hazırım o sorun değil..10 aydır body yapıyorum ve hedeflerim büyük protein tozu aminoasit glutamin kullanıyorum.roacutanı içince muhtemelen karaciğer iptal olacak birde supplementleri alırsam ne olur hiç bi fikrim yok.multivitaniminide kesecem.ama supplementlerimi almaya devam edebilirmiyim ?

Ayrıyetten internette hiç bir sitede roaccutane-zoretanin ve supplement kullanımı hakkında hiç bir bilgi yok.bu konu öncü olabilir :)

Son düzenleme: 6 Ocak 2013
  2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    aynı konuyu bende açmıştım.

Ancak şöyle düşünüyorum roaccutane alkol ve A vitaminine karşı sıkıntılıysa

Alkol zaten almıyorsak A vitamini içeren malzemeleri kestiğimizde supplementlerde sıkıntı yaratacağını sanmam zaten supplementlerin karaciğer üzerinde etkisi pek yok bildigim kadarıyla öyle fazlaca roaccutane yanında %0.5 yani

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : Roaccutane

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş