Roaccutane kullanan yada kullanmış olanlar.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ZephyR tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZephyR

ZephyR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merbaha, yüzümde sivilce nerydese olmamasına ragamen gögüs omuz ve sırt bolgesindeki sivilcelerden şikayetciydim doktor bana bu ilacı onerdi eylülden sonra kullanmam için ama çok kararsız kaldım.Daha once kullanan oldumu bu ilacı eğer bu ilaca başlarsam sporu bırakmak mı zorundayım 6ay? mesela gunde 3000kalori alıyorum yaklasık sorun olur mu bu ilacla beraber? Yabancı body forumlarında bu accutane çok populer ve kullanılan bir ilaç ama bizim forumlarda bilgi bulmak çok zor.mesela whey kullanabilir miyim bu ilaca başlarsam?

Ayrıca doktorlarda whey protein tozu vucut geliştirme bunlara bakış açıları çok sığ o yuzden yeterli bilgiyi edinemiyoruz. Bu ilacı kullanan varsa 6ayda spor konusunda nasıl etkilendi güç kaybı vs çokmu fazla oluyor bilgilendirirse çok sevinirim.

2. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tek bildiğim bu ilacı kullanan bir kişinin karaciğer için test yaptırması gerekiyor alkol tüketmemen gerekiyor.O derece karaciğeri yoran bir ilaç.Muhtemelen bb ' yi bırakman gerek.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Roaccutane

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Roaccutane

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş