Rezil Oldum...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve azazel8685 tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. azazel8685

azazel8685 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayı geçiyor evde düzenli olarak çalışıyorum.(kısıtlı malzemeyle ne kadar olursa tabi)göğüste bir gelişme hissetmeme rağmen en çok önem verdiğim kollarda hiçbi gelişme yok.neyse konu başka.single arm extension denen bir hareket var aşağıda gösteriyo(http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/triceps/dumbell-single-arm-tricep-extension/)

ben bunu 5 kiloluk dambıllarla denedim sol kolla hiç yapamadaım sağ kollada ancak 2 kere.bi çocukluk arkadaşımla muhhabbet ederken konu döndü dolaştı bu v.g. ye geldi.tam ben bu hareketten bahsederken ben yaparım 10 tane çok rahat falan dedi.hadi ben zayıfım malum arkadaş benden de zayıf.ince çıta gibi.yaparmısın yapamazmısın derken indirdim bi tane 5 lik dambıl.çocuk altı önümde çatır çatır 17 tekrar yaptı.ne diceğimi bilemedim.sadece acayip kötü hissettim kendimi.anladımki benim triceps kocaman bir 0..

hacim falan umrumda değil artık.bu ks grubunu güçlendirmek için ne yapabilirim.bicepste bi sorun yok kiloma göre idare eder görüntü olarak.güç oalrakta fena deil.

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Oncelikle siteye hos geldiniz. Bir takim uyarilarla baslamak istiyorum.

1- Forum kurallarini okudunuz mu? Basliginiz aciklayici degil.
    2- Arama butonunu kullanmayi denediniz mi? Triseps antreman egsersiz gibi kelimlerle arama yaparsaniz karsiniza istemediginiz kadar cok bilgi cikaca.
    3- Yine de siz arama butonunu kullanmayi ogrenirken, sizi yonlendireyim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/triceps-t62.html

Benzeri cok baslik oldugu icin konu kilitlenmistir.

bonatschi, diez ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş