(Resimli)P90x ile skinny fat'ın imtahanı ( 2 ayda 6,5 kilo ) / İF ve Keto içerir

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve drkfear tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese merhaba bende fotoğraflarımı gelişimlerimi ( varsa eğer yüklemeye benim gibi skinny fat denilen vücuttan belki aranızda vardır diye karar verdim. Skinny fat cılız olduğu halde göbekli olanlara deniliyor sanırım. Ben tam bu sınıfa giriyorum.76 kilolardan 61 e düştükten sonra sporsuz verilen kilolar dengesiz erime yarattı. Dar omuzlu göbekli birine döndüm. ardından 5 - 6 kilo daha aldım 1 sene içersinde. şimdi 60 gündür p90x yapıyorum maksat tamamen fit bir vücuda sahip olup göğüsteki yağlanmayı ve göbeği sıfıra indirmek az da olsun güzel ihtişamlı bir vücuda sahip olmak. 1 aydır ketojenik ( yağı gerektiği kadar alamıyorum ama karbonhidrat 50 gramı geçmiyor ) ve if şeklinde besleniyorum. Sonuçlar hızlandı neyse ben susayım da resimler konuşsun. Bu arada göğüsler ve omuzlar için tavsiyeleri de bekliyorum üstadlarımdan. fotoğraflardan birisinde göbeğimi gerdim karın kasları belli oluyor altından ama daha çok yolum var.

boy 172 yaş 22

1. gündeki ölçüler omuz 98 göğüs 94,5 bel 85,5 kilo 66,5 (yağ oranı 18,3 Tanita
    60. gündeki ölçüler omuz 104 göğüs 92 bel 75,5 kilo 60 ( yağ oranı 10,6 tanita tbf 300 fakat bana çok düşük geldi gözüken o değil çünkü

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      128,8 KB
      Görüntüleme:
      1.032
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      124,8 KB
      Görüntüleme:
      890
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,1 KB
      Görüntüleme:
      900
    • nebu.jpg
      nebu.jpg
      Dosya Boyutu:
      54 KB
      Görüntüleme:
      793
  2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Jinekomasti falan yok kafana takma.

Bence spor salonuna yazıl direk evde pek olmuyor bu işler.

Hacim alırsan yavaş yavaş istediğin vucüt oranına kavuşursun

3. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38

ben önce yağlardan kurtulup sonra hacim yapmayı düşünüyordum hatamı yapıyormuşum?

4. ardaschwarzeneg

ardaschwarzeneg Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    doğru düşünmüşsün ama zaten yağlardan kurtulacağın kdar kurtulmuşsun yag oranın çok iyi durumda belinin kalınlıgına takılma legen kemiginden kaynaklanıyor yag degil yagı jhalletmişsin hacime devam...

5. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hocam süper olmuş bence gunde 10dkmı yapıyordun o hareketleri p90x i bende kilo verme surecındeyım boylarımız aynı benmde vermem gereken bi 8 kilo kaldı ama gögus 94 şuan 90dan fazlaydı tam hatırlamıyorum ölçmedım acaba etkisi olurmu sendeki gibi

6. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    belle bir alıp veremediğim yok zaten benim derdim göğüsteki yağlardan tamamen kurtulmak

günde 1 saat genel olarak ben hem yağ vermek hemde kaslanmak için başladım tavsiye ediyorum şiddetle, şu an benimde 90 olmuş göğüs başladığımda 94,5tu

7. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hcm ben antremanda yapıyorum cardio günde 1 saat zor yapmam cunku aşırı yorgun geliyorum malum diyette 10dk yapsam gunde faydasını görurmuyum beldede fıtık var ama onun haricinde baya mekık cekıyorum gunde benm bel bölgesı cok kalın özellıkle göbek malesef var şuan 72yim hedefm 64 ama dussemde 64e gitmıcek gibi geliyor beslenmen ne şekildeydı senın

8. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ yakımı durdu sanki kilo olarak 60 da tıkandım. Ketojenik beslenmeden çıkmayı düşünüyorum.

9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    eğer kafanda hacim varsa hiç boşuna diyetle zaman kaybetme ağırlıklara başla
    bir kaç ay sonra 3-4 kilo daha almış olursun, belin daha da kalınlaşır şu anki haline göre, ama üst bölge çok daha kalınlaştığı için artık öyle görünmezsin, ben de kütük gibiydim. şimdi eski pantalonlarım olmuyor, belim daha da kalınlaşmış ama görüntü daha iyi

Son düzenleme: 29 Nisan 2013
  10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Boy 1.72 kilo 60 ise hiç gerek yok yağ yakımı için ciddi diyetlere. 3000 kalorilik bi diyet hazırla kendine 100-120g protein olsun. Hafif sağlıklı yağlardan tüket bol yeşillik yemeye devam et. Ayrıca kompleks karbonhidrat hariç karbonhidrat tüketme.

Kas yaptıkça vucüt şekile girecektir.

11. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    haklısın fakat ben fit bir görünüm istediğim için yağ yakmaya çabalıyorum halen, çünkü herşeye rağmen oturunca falan halen göbeğim çıkıyor bu senin dediğin duruma göre hiç kurtulamıcak mıyım göbekten?

teşekkür ederim zaten karbonhidrat tüketmiyorum 1,5 aydır falan ama yağ yakımı yinede durdu dediğim gibi absları görmek istiyorum senin dediğine uyarsam yağ yakımı devam eder mi?

12. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    bugün ölçü aldım

göbek : 74
    omuz : 103
    göğüs : 90 - 89 arası

13. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    ben de p90X e başlayacağım.fakat kafama takılan hangi programı yapayım?dubleyi yapmam imkansız...klasik ve lean dan hangisini yapayım?spor geçmişim 2 hafta ile sınırlı.boyum 1.73 kilo 66 yaş 27 bi öneri verirseniz sevinirim.

14. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    selamlar, bende 172 kilo 66 ile başlamıştım 22 yaşındayım ben klasik programı uyguluyorum spor geçmişim yok.

bozkurt73 bunu beğendi.
  15. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    kilo ölçümümü yazmayı unutmuşum 59,7 - ile 59,9 arasında gidip geliyor

16. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    yeni fotolar eklendi

Ekli Dosyalar:

17. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    59,5 direncini kırdım 59,3

18. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    59,1bench_Obench_Obench_O

19. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar herkese merhaba 3 aydır p90x yapıyorum çok yağlı olmasamda yağlarım var fakat bu yağlardan kurtulamadım bir türlü 3 ayın sonunda göğüste ve göbekte yağlanma kaldı ve artık sanki kaslardan gidiyor gibi hissediyorum. Göğsün koltuk altına doğru giden kısmında yağlanma var birde göbekte. Ellerimle karın kaslarını tek tek sayabiliriyorum ama üstünde ki yağlar bir türlü erimiyor. p90x bitti bundan sonra sizce nasıl bir yol izlemeliyim hacim yap hacim yaparken erir diyorlar ama bilemiyorum daha çok yağlanmayayım sonra? fotoğrafı yüklüyorum bakın.

http://img444.imageshack.us/img444/5146/sonyow.jpg

ölçülerim göğüs 94,5 du şimdi 89 bel 85,5 tan 73'e düştü 3 ay boyunca low carb - ketojenik arası bir beslenme yaptım. Tanita da yağ oranım 10,6 çıkmıştı.

yağ yakıcı kullanmadım artık kullansam mı diye düşünmeye başladım.

20. brhmcr

brhmcr Guest

Hacim yapmak cok degisik bir konu sert idman kontrollu karbo alimi ile dogrudur vucut orantin degisebilir hatta tecrubeyle sabit degisir, ama bulk yapiyoruz diye herseyi yerseniz olay degisir, makalelerde ayni gun icin de kas yapimi ve yag yakimi uzerine insulun odakli bir yazi var tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş