Resimdeki adam gibi olmak için ortalama ne kadar süre gerekir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve durden tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Böyle bir vücut için ne kadar süre gerekir.Şimdi biliyorum genetik beslenme antrenman falan diceksiniz bu forumda zaten herkes prof olmuş farkındayım herşeyin merak ettiğim böyle bir vücut için ne kadar süre gerektiği iyi beslenme iyi antrenman iyi dinlenmeyle.

2. gergin09

gergin09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunun bir süresi varmı?herşeyi doğru olarak yaptık supplement besin bende merak ediyorum vg ye yeni başlamış biri olarak...

3. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    genetikte önemli ona bişey yapamıyosunuz malesef ama programlı idman, beslenme dinlenme,ortalama 1.5 -2 sene rahat yapılır daha iyiside ortaya çıkabilir.

4. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    genetik tabi önemli ama yemişim genetiğiği diyenlerdenseniz ve bu sporu hayat boyu yapmayı düşünüyorsanız bu admın vücuduna 2 yılda aşırı zorlama yapmadan sadece düzenli çalışarak bile sahip olabilirsiniz arkadaşlar fakat şunu atlamadan geçemiyeceğim admın karın kasları bayaa bir sağlam gözüküyor ve vücut yağ oranı düşük

5. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için sağolun.hedefim yaz sonuna kadar böyle bir vücuda ulaşmak.başlayalı 4-5 ay oldu 1 ay ara verdim ve daha 1 yılım var umarım hedefime ulaşırım.benim düşüncem düzenli ve bilinçli olarak yapılırsa 2 yıla yapılacağı yönünde.tabi genetik faktörünü saymazsak

6. xerox3435

xerox3435 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkati edin adamın Göğüs kası bıçakla kesilmiş gibi alt tarafta bitiyor ,, Çizgisi belli

ama bizde o oluşmuyor göğüs komple şişiyor,,

Ne kadar çalışırsan çalış o adamın ki gibi bi ayarda olması zor

7. gergin09

gergin09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yani yeterince kilo versek su atsak bile bu şekilde bir görünüm eldesini steroid kullanmadan elde edemezmiyiz. Mesela ben pump forever ın fotolarını da gördüm bence ideal bir vucut yapmış.15-18 ay gibi bir süreden bahsediyoruz sadece supplement ve protein tozu kullandım demiş??

8. taribo01

taribo01 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    adana
    sittin senede olursun

9. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki tıpatıp aynısı olmaz ama doğru antrenman ve beslenmeyle kesebilirsin göğsünü ama tabi genetik önemli faktör

10. gergin09

gergin09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay oldu yememe çok dikkat ediyorum. Bir gömleğimin kolu dar geliyor giyemiyorum açtırıcam biraz:) Benim için göğüs çok önemli olabildiğince yükleniyorum fakat biraz aceleci davranıyorum sanırım sanki hiç gelişme olmuyor gibime geliyor.Sıkıntılı bir durum...

11. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D durumlarımız aynı.her bölgem iyi güzel gelişiyor ama göğse takıntım var benimde gelişmiyor gibi geliyor bana da bi hafta kücülüyo bi hafta büyüyo gibi geliyo :) göğüs genetiğim çok kötü malesef göğsümün ortası hiç dolmuycak mesela ama buna karşın kol ve omuzlarım çok çok iyi sanırım herkesin öne çıkan bi tarafı oluyo

12. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    böyle çok konu açıldı ve bir çok arkadaşımız bu konular altına dalga geçer gibi cevaplar yazdı.
    herkes body ye başladıgında bi hedefle başlar ve birilerini örnek alarak başlar.hedefledigi vucuda kaç senede ulaşıcagını düşünür. resimde ki vucuda yakın ölçülere sahip olmak için kimimiz 3 yıl çalışırız ve ulaşabiliriz kimimiz 4 yıl bu her vucuda göre değişir. ama ben zannetmiyorum kolay kolay hiç kimse 2 senede böyle vucut yapabilsin.

13. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Çizgisini bozmayıp bir profesyonel gibi yaparsa niye olmasın.Yabancı oyuncular mesela özel antrenörler ve maddi imkanlarla çok kısa sürede buna yakın vücutlar yapabiliyor çoğuna steroid diye çamur atılsada.İmkanları iyi olan birisi için bence 2 yılda olabilir

14. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    tamamda sadece imkanlarlada olmuyor benim anlatmak istedigim farklı kimisi zayıf ince yapılıdır. bu vucudu 2 senede yapması hayaldir. kimisi atletik yapılıdır vucudu spor yapmaya çok daha elverişlidir 2 senede bu vucuda çok iyi çalışma beslenmeyle kavuşur.ama gelin görün ki spor salonlarına yazılan kaç tane insan var body için çok elverişli vucudu olan? genel olarak zayıf yapılı insanlar yazılıyor benim gördügüm 55 60 kg civarı çoğunlukta.ve bu forumda 2 sene çalışıp böyle vucut yapmış kaç insan var acaba.

15. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    istedikten sonra herşey olurda arkadaşım biraz spor hayatına çeki düzen vermen lazım mesela suplementlerden başlayabilirsin çünkü bu vücut doğal çalışmayla yapılabilecek bir vücut değil doğal istiyosan en fazla bruce lee gibi bir vücudun olur oda o adamın kaç senelik emeği ile olmuş yani suplement kullanmadan bu seviyeye gelemezsin ek takviye lazım mutlaka steroide gelince profesyonel bir sporcu olmadan kullanmanı tavsiye etmem o ayrı birşey zaten çoğu kişiyi erken yaşta ölüme götürüyor çünkü arkadaşım askerde kullandıgı steroidden dolayı öldü ani kalp krizine yol açmış

16. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    arkadaşım 2 sene düzenli ve doğru bir çalışacak sabrın, iyi beslenecek uygun durumun ve aylık 500 tl kadar suplement e ayıracak paran varsa belki daha iyi bile olabilirsin

17. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak ne kadar sürede yapılacağını hiç kimse bilemez,ben ortalama x zamanda yapılıra da katılmıyorum.boşverelim bunları.
    şimdi bilgisine güvendiğin birisi sana şu kadar zamanda rahat rahat yaparsın dese sen de o kadar sürede yapamazsan hem şevkin kırılır hem de tehlikeli yollara başvurabilirsin.
    o yüzden amacımızın belirli bir sürede yapmak değil,zevk alarak acele etmeden sabırla,değişimi yavaş yavaş hissederek uzun bir zamana yayarak yapmak olduğunu düşünüyorum.tabi hedef prof.luk değilse...

zaten bu sporda hedefine tamamen ulaşan kaç kişi var ki???

18. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38

kaç kişi var arnold coleman dexter levrone daha sayalımmı yeterki iste azim göster çabala insan istedikten sonra bırak onu bunu istediğinden daha fazlasını alırsın weightlifterdumbelllls

19. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hedeflerine tamamen ulaştıklarını nerden biliyorsunuz?belki Olympiayı kazanmış olabilirler ama yine de kendilerince belki de mükemmel olamamışlardır.
    yani demek istediğim şey bu sporda kendinizi hiç bir zaman yeterli görmüyorsunuz,sürekli geliştirmek,şekillendirmek istediğiniz bölgeler oluyor..

20. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    zaten bu sporda hedefine tamamen ulaşan kaç kişi var ki???

diyosun sen düşündünmü onlar niye hedeflerine ulaşamıyorlar bir düşün istersen türkiyede düşünelim parasızlık spora verilen değerin düşüksüzlüğü insanlara spor hakkında verilen yanlış bilgiler bazı spor hocalarının bilgisizliği ailelerin çocuklara sporu tasvir etmesi spor salonuna göndermemeleri hepsi bir sebeb

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş