Renewa Club

Konusu 'Ankara' forumundadır ve haven tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    Ankarada oldukça güzel bir spor salonudur. dikmen vadisi manzaralı ve benzerlerinden çok ama çok özenli bir merkezdir. biraz pahalı olsa da sunulan hizmetler ve hocaların ilgi ve kalitesi artı cihazların çeşitliliği vs olarak kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.renewaclub.com/

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  2. sabrewolf

sabrewolf Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    Ankara
    ankaradaki diğer salonların yanında oldukça avrupai bir salon. teknolojik cihazlar usb bellekler.. güleryüzlü çalışanlar (gerçi içlerinden nasılda kazıkladık vs diyorlardır ama olsun..) son 4-5 gündür sürekli gittiğim ve cidden hayatıma sporu yerleştirme adına aldığım en zor karardır renewaya yazılmak. şöyleki 3 yıllık 7200 tl gibi bütçemi zorlayan bir karar alıp kaydolsam da her kuruşuna değiyor cidden. gittiğiniz gün kadar euro hediye ediyorlar ancak bu euroları sadece üyelik uzatmada kullanabiliyorsunuz.. içeri girer girmez çanta tişört ve şapka ile karşılanıp nooluyor falan oluyorsunuz.. içeride her cins adam var ama hemen herkes sporunu yapıyor görülüyor... grup çalışmaları, bireysel hocalar vs süper.. birkaç konuda daha yazdım bu salonu ama reklam amacım yok elbetteki ne kadar bahsedersem o kadar reklam yapmış olacağım.. ama cidden görülecek yer.. bence üst sınıf bir salon arıyorsanız kesinlikle renewa derim...

kiss bunu beğendi.
  3. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    sabrewolf hocam bende bugün kaydoldum. eski salonumla renewa arasında dağlar kadar fark var diyebilirim. öncelikle temizlik inanılmaz iyi.. hocalar oldukça bilgili ve ilgileniyorlar. mesela bugün smith machine e girmeden hemen yanıma geldi ve kas gruplarını ve nasıl yapılacağını anlattılar .. grup derslerine giren arkadaşlarda çok bilgili.. spining yaptık iflahım kesildi.. yorulmasam kapanana kadar kalacaktım ama kendimi yarına saklıyorum.. spor merkezine kaydolmayı düşüneneler varsa bence bir gezsinler burayı.. cidden müthiş bir yer.. haftasonu yaza veda isimli bir kır gezisi varmış oraya gideceğiz sanırım.. evet biraz tuzlu ama renewadan başka bir spor salonunda yanınızda bu kadar çok bakan, eski bakan milletvekili, sanatçı ve yargı üyesi vs görme şansınız var mı bilmiyorum..:)

kiss bunu beğendi.
  4. kiss

kiss Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara, İstanbul
    eğer gerçekten de spor yapmak, hayatınız için önemli bir yerdeyse, kendinizi önemsiyorsanız ve sağlığınızla da ilgileniyorsanız, eh ekonomik gücünüz de belli bir seviyenin üstündeyse, renewa sizin için şehir merkezindeki yegane yerdir denilebilir. her türlü yüksek teknoloji ürünü fitness aletleri, step vs. salonları, havuz, basketbol, squash gibi hizmetlerinin yanı sıra, işinde gerçekten başarılı ve uzman, spor bilgisi yüksek çalışanlarıyla size özel program çerçevesinde dilediğiniz gibi çalışabileceğiniz ve aynı zamanda, tavla, tabu, bowling gibi turnuvalarla da eğlenebileceğiniz hoş bir yer. çocuğu olanları da düşünmüşler: bünyesindeki mini club ile siz spor yaparken çocuğunuz da spor, yoga, aerobik, seramik gibi faaliyetlerle eğlenebilir.

dikmen vadisi manzaralı cafesinde mutlaka vakit geçirilmesi gereken bir spor kulubüdür. ankara'daki apartman manzaralı cafeleri düşündüğünüzde, buranın cafesi manzara açısından oldukça zengindir. cafesinin canlı çiçekleri de olan bakımlı bir balkonu vardır ki; sıcak ankara akşamlarında size serin bir ortam sağlar

verdikleri hizmetle, müşteriye gösterdikleri özen ve sürekli güleryüzle, spor aletlerinin kalitesiyle, ortamının güzelliğiyle, temizliğiyle, vesaire ve vesaire ile ilk gidişimde üye olmaya karar verip 2 yıllık üye olduğum wellness center.

hiç çekinmedim 2 yıllık kontrata imza atarken. büyülediler sanki beni. ama bir daha olsa bir daha yaparım.

hayatımda ilk defa bir yerin bu kadar reklamını yaptım, o da bambaşka bir şey zaten. kendimi tanıyamıyorum. ama çogüzel yeminle. bir aydır bildiğin acayip keyif, falan.

5. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    sayın kiss ilginç bir şey değil mi.. yani reklam yapmak ve neden reklam yaptığını bilmemek.. ya da sadece düzgün bir salona üye olmanın verdiği sanal bir heyecan bu.. ben aslında başka bir spor salonuna aylık üye idim ve genelde memnundum. ancak iş arkadaşlarım yoğun şekilde bu salonun diğerleri gibi olmadığını vs söyleyip durdular.. geçen gün deneme amaçlı gittim.. müthiş karşıladılar, ikramlar, bonus üyelikler vs.. neyse bende 3 yıllık üyeliğe imza attım.. aile üyeliği olunca biraz daha uyguna geldi.. hediye olarak verdikleri masaj paketi süper birşey.. bende öyle reklam vs sevmem ama burası ankaradaki diğer yerlere hiç benzemiyor.. masaj sonrası bir eski bakanla tavla oynadık.. bu bile yetti bana.. yeterince elit bir yer.. ve sandığımdan daha fazla üyesi bu forumu okuyor anlaşılan..

kiss bunu beğendi.
  6. kiss

kiss Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara, İstanbul
  7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bu salonun 3 yıllığı indirimle 7000 tl ise yıllığı ne kadar acaba? :)

Danny Boy bunu beğendi.
  8. kiss

kiss Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara, İstanbul
    yıllık olarak biraz daha pahalı oluyor.. sanırım 2000 tl civarı.. ancak paketler içinden kendinize uygun olanları seçiyorsunuz.. e tabi paranızı alabilmek için bir sürü şakrabanlık söz konusu.. ama nedense kapıdan girdiğinizde majesteleri gibi karşılanmak ve içerdeyken herkesin size sahte gülümsemesi vs tamamen verdiğiniz paraya değiyor.. nedense kendimi özel hissediyor (eve gelene kadar tabii:) )

9. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    herkesin renewa yı övmesi komik olmuş.. sanki danışıklı dövüş gibi algılanıyor.. eleştiri yapabilecek olan vardır umarım..

10. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Sanki değil gerçekten danışıklı dövüşmüş.Moderator iyi yakalamış sizi Allah'ın işsizleri:)

uzk ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    sabrewolf, haven ve kiss aynı kişiye ait üyeliklerdir, bilginize.

uzk, Reddie, SiR_Arawn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. Moonster

Moonster Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    3 yıllık üyelik nedir ya =))

13. babako

babako Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    asiri aristokrat bir havasi var ve gelenlerin cogu vg icin degilde kardiyo maksatli gelen bir yapiya mensup insanlar..bakan,isadami manken,yazar,cizer ve gercekten harika fizikli bayanlar var..yok Ben bakmam isimde gucumde calisirim diyen yalan soyler odak problemi oluyor malesef.asiri guvenlikli bir yer x ray mevcut delici kesici vs girmeniz imkansiz.polis,asker,savci v.s de olsaniz varsa uzerinizdeki silah anahtari sizde olmak kaydiyla emanete alinir.3 katli olmasi lazim kot seklinde bir yapisi var.kapali otoparkindan direk salona baglanti var.sonuc olarak renewayi sewmeme sebebim asiri resmi,dogal degil,yaslisi fazla,fiyatlar ucuk..

14. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    satisci arkadasin herhalde isler kesatti kotayi dolduramadi o ay =)

kapaniyo derken devrettiler kışın adlari degisti falan bisiler oldu sanirim oraya.

kerem191 bunu beğendi.
  15. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende bu salona yazılmayı düşünüyordum güncel durumu nedir

16. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    insanlar ne kadar gösteriş meraklısı ya. bakan, manken, yargı üyesi geliyor diye üye olanlar var buraya herhalde. kim ki o şahıslar?! yazık ya bu gösteriş budalası insanlara... renewaya üye olmak da çok gereksiz bence. ayrıca yukarıdaki mesajlarda birisi yazmış 3 yıllık 7000tl indirimle, yıllık ama 2000tl diye. iyi de, yıllık 2000'se, 3 yıllık üye olan enayi olmuş oluyor. :) ayrıca yıllık 2000tl olmasına filan imkan yok. şu anda gidip yıllık üye olmak istiyorum deseniz sınırsız şekilde, kafadan 3000tl isterler.

uzk bunu beğendi.
  17. babako

babako Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    İlgim yok.. Loser bir arkadaşım olmadı henüz ; )

18. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    :eek:Yıllık 2binmi :D

19. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    renewa için iyi şeyler söyleyemeyeceğim. bana basık ve dar geldi. diğerlerine göre gereksiz pahalı.
    şuanda giden ve orayı bırakan arkadaşım var. bence ilk beşe giremez.

20. hadrianus12

hadrianus12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2014 ---
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2014 ---
    Arkadaşlar kim ne derse desin adam gibi bir salon herşeyiyle gerçekten güzel bir salon havuzu sahunası jarkuzisi yani insana insan olduğunu hissettirilen bir salon ağırlık çalışanlar içinde bulunmaz makineler ve cidden sağlam ağırlıklar var kimse bu salonun hakkını yemesin çıkmıyoruz teer kokan pis salonlardan sonra iyi bir salon açılıncada onu kötülemek için elimizden geleni yapıyoruz kimse kusura bakmasın salon gerçekten çok ama çok güzel ...Ayrıca pahalı falan değil sizin paranız yetmiyorsa bu sizin sorununuz sigara içmeyin alkol almayın biriktirin gidin amacınız gerçekten sporsa öyle yada böyle birikir bu para Salonla uzaktan yakından ilgim yok mağza sektöründe çalışıyorum sadece insana değer veren bir salon olduğunu bilmek bile yeter

Aynı Mesajı Üst Üste Yazmayınız... shaq

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş