Rehberliğinize İhtiyacım Var!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve musculus tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. musculus

musculus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba!
    Antalya'da yaşıyorum.Spor lisesinde okuyan bir futbolcuyum.Yaklaşık 2 aydır bir VG salonuna gidiyorum.Amacım atletik olan kaslarımı daha belirgin,daha şişkin hale getirip biraz daha güçlendirmek.
    Salondaki VG antrenörü duvara asılı olan ve 1,5 aydır değişmeyen programa devam etmemi istiyor.Programda ise her bölge için 4 hareket var.Bu dört hareket 4'er set 10'ar tekrar yapılacak şekilde planlanmış.
    BENİM İSTEĞİM ise;ne tür hareketler yapmam gerektiğine,hangi bölge için hangi hareketleri yapmam gerektiğine,kaç set ve kaç tekrar yapmam gerektiğine dair yardım etmeniz.Çünkü;salondaki antrenöre güvenemiyorum.
    Yardımınızı bekliyorum!

dumbelllls

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen hala 1 . ay programını uyguluyorsun buna göre artık hocana söyle 1 gün göyüs kol - bir gün sırt - omuz - bir gün bacak kanat çalışma programı iste ve bu programa devam et 3 ay sonra takviye al ve başka hareketlere başla kasların şaşıracaktır saygılar thums:

3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Her bölge için 4 hareket giriyormussun zaten yeni bir harekete gerek yok programa devam et kilogramları arttır ve hacim istiyorsan foruma göz atover gerekli bilgi var.

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle yeni baslamıs biri icin her bölge 4 set yapılmaz lütfen dogru bilgi verelim kücük kas gruplarına 3 set eger ileri seviyeyse 4 set olur büyük kas gruplarına 4 set yeterli ileri seviyeyse 5 set yapılabilir 2 ay spor yapan biri icin bölge calısması verilmez yeni baslayanlar icin baslangıcta 2 set yeterlidir tüm vücut rutini olarak flexor hocanın forumda yazdıgı antrenman sekli var ordan bakabilirsin

5. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    yarım saattir bunu anlatmaya çalışıyorum saol hyper_

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş