Reductil ve Xenical

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve egm tarafından 23 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Bu ilaçları eczaneler reçetesiz olarak satın alınabiliyormu?Teşekkurler

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Xenical eczanelerden reçetesiz olarak alınabiliyor bildiğim kadarıyla. Reductil konusunda pek bir bilgim yok. Ama bence pek gerekli değil xenical falan, spor yapmayanlar için eh biraz fena olmayabilir ancak, spor yapanlar için o paraya başka şeyler alınabilinir.

3. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Yardımın için teşekkürler

4. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Aslında benim düşüncem şöyleydi ben şu anda ekmek yemiyorum ve tatlandırıcı kullanıyorum birde Xenical kullanarak vucuda giren yağı azaltıp ve düzenli spor yaparak zayıflamayı düşünüyordum.

5. kuartet

kuartet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    ‹stanbul
    Xenical kullandım dostum ben.bir kutu bitirdim.hiç bir ise yaramiyor.ishal olmaktan baska.boyle seylere para harcamaya değmez.zaten 100 ytl gibi bir fiyatı var yazık günah.bunlardan medet umma cardioo cardioo cardioo hepsi bukadar.

fgroan bunu beğendi.
  6. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    aslında bana soracak olursan Xenical'i kullanıp istediğin sonuca çok kısa sürede ulaşabilirsin.
    biz burada bir çok müşterimize Xenical'i gönül rahatlığıyla öneriyoruz çünkü etkisi gerçekten iyi memnun kalan çok kişi war ha memnun olmayan yok mu dersen war ama bayan weya erkek alıyor ilacı bir ay geçmeden geliyor ya ben bunu kullanıyom ama daha 5 kilo bile weremedim nasıl besleniyorsun diye sorunca allah ne werdise götürüyor 1.5 yoğurtlu soslu iskenderin üstüne bir Xenical atıyor ohhh afiyet olsun da sen biraz yediğine içtiğine dikkat etmezsen nasıl olacak bu iş walla bizde bilemeyiz.
    ishal yapma olayı ise normal çünkü vücutta bulunan we yemekle almış olduğun yağın vücut tarafından sindirilmeden hemen dışkı yoluyla atılmasını sağlıyor.hal böyle olunca ishal gibi akalar görülebiliyor.

7. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    İshal olmaya ve olur olmadık anlarda rezil olmaya hazırlıklı ol arkadaşım.Eğer ki bu ilaçları kullanacaksan..

8. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Karar verdim ve Reductil aldım 1 aylık kullanım sonucu 10 kilo verdim 95 kilodan 85'e ilk izlenim mucize.

9. integral

integral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    reductil kesinlikle doktor kontrolünde kullanılması gereken bir ilaç. kalbi çok zorluyor ve tansiyon sorunu olanlarda ölüme bile götürebiliyor. bir kaç yıl önce reçeteli kullanmıştım. aslında tedavi süresi 6 aydı. ancak 2. ayın sonunda bütün uyku düzenim altüst olmuştu. bir gün akşam haberlerinde bu ilacın avrupada 4 kişinin ölümüne sebep olmasına rağmen burda hala verildiğiyle ilgili bir haber izledim ve o gün bıraktım. o kadar tedavi bile yeme bozukluğumu(bulimiktim) tedavi etti. normalde tedavisi 6 ay sürüyormuş ve verdiğin kiloları geri alma durumun yokmuş. ben ilk hafta 3 kilo vermiştim. spor yapmadan. yapamazdım zaten, ayağa kalkınca bile beynim zonkluyodu.

kalbi o kadar yormaya gerek yok bence. daha hafif bişeyler kullanmalısın.

10. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Bende zaten hedeflerime ulaştığım için 1 aylık kullanım sonucu bıraktım.Ancak bende kullandığım ilk gun dışında bir yan etki hiç hissetmedim (15 mg Kullandım birde 10mg'lik var).Birde genelde sakin bir insanımdır. Kullandığım zaman içersinde çevremdem bana agresifleşmişin dediler buyuk ihtimal Reductil bende biraz sinir yaptı gözlemlediklerim bunlar.

11. egm

egm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SMMM
    Yer:
    İST
    Uyku düzenim olmadığı için bu konu hakkında yorum yapamıyacağım. :lol:

12. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forumda yeniyim yağ yakıcıları bayağı araştırdım bu iki ilaç yağ yakıcı değil reductil denilen ilacı kesinlikle tavsiye ETMİYORUM kabızlık,başağrısı..... beni bu ilaç mahvetmişti 1 kapsülden sonra 1 hafta tualet e çıkamadığımı hatırlıyorum .......

13. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    reductilin hammaddesi olan kimyasal bileşen (sibutamin) LİDA adıyla satılan mucizevi çin zayıflama yosun hapındada vardı, hatta o yüzden çok işe yarıyordu ama yan etkileri oldukça fazla + agresiflik yapmasıda cabası

14. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ata demirer'in skeçindede var
    "xenical diye bişey içirdiler afedersiniz sıça sıça bi hal oldum diyodu :))"

15. Cihan Karahanlı

Cihan Karahanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şuan reductil eczanelerde bulunmuyor avrupada satılıyor eczanelerde bulabileceğiniz xenical tarzı ürünler var fakat xenical ve reductil birbirinden bağımsız ürünlerdir.

16. mas

mas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektronik
    Yer:
    istanbul
    Reductil yani sibutramin etkisini merkezi sinir sistemi üzerinde gösteriyor. iştah mekanizmasını baskılıyor. dolaylı yoldan serotonin salınımını tetikliyor. asabiyetin sebebi serotonin seviyesindeki düzensizlik. Avrupada satışı yasaklandı.

Xenical (orlistat) baarsaklardan yağ emilimini bloke derek çalışıyor. Günlük tüketilen besinlerdeki yağdan sağlanan kalori miktarı düştüğü için kilo kaybı gerçekleşiyor. Tabiki düzgün bir diyet ve spor şart. Türkiyede bulunabilir ama yan etkileri fazla.

xenicalin kardeşi var birde Akarboz. Ticari adı Glukobay. tip 2 diyabet hastalarında kan şekerini düzenlemekte kullanılıyor. karbonhidrat emilimini yavaşlatıyor.

Glukobayın kankası Glukofen,Glifor,Diaformin (metformin) bu sporda sıkca kullanılıyor sanırım. yine tip 2 diyabet hastalarında inüsülin direncini düşürmeye yarıyor. kas ve yağ hücrelerini inüsülüne hassaslaştırıyor ve pankreasdan inüsülin salınımını yavaşlatıyor. yağ yakımının anahtar noktası düşük inüsülin seviyesi. yani çok sıkı diyet ve spor bile yapsanız yağ yakamıyorsanız sebebi bu olabilir.

birde astım ilaçları var Efedrin Ventolin Clenbuterol. bunların resmi olarak satışı yok (ventolin sprey hariç) çoğunlukla yurtdışında merdivenaltı üretiliyorlar. etkileri beta 2 resreptörleri üzerinde. solunumu ve nabzı arttırıp metabolizmayı hızlandırıyorlar. beklenmedik pek çok yan etkileride mevcut. en büyük yan etkisi yüksek tansiyon kalp krizi ve ani ölüm.

Bu işte zirve nedir diye soracak olursanız kesinlikle dinamit. Yok yok yanlış anlaşılmasın patlayıcı olanı değil. DNP yani dinitrofenol. Aslen tarım ilacı yani bir zehir. Oturduğunuz yerden hiç birşey yapmadan günde yarım kilodan fazla yağ yakımı sağlayabiliyor. ama çok ilginç bir yan etkisi var, ölüm! şaka değil. bu maddenin etkin dozuyla öldürücü dozu arasında çok ince bir çizgi var. etkisini en küçük birim olan hücre boyutunda gösteriyor. besinlerdeki enerjinin hiç kullanılmadan ısıya dönüşümünü sağlıyor. nekadar yemek yerseniz vücut ısınız okadar artıyor. aşırı sıcaklığın sonucu su kaybı ve iç organ yetmezliği. Hakkını yemeyelim içlerinde en başarılısı bu. enazından tabuta slim fit olarak giriyorsunuz.

Ek olarak burada yazdıklarımın hiç birinin kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım. En güzel yağ yakıcı diyet ve spordur.

17. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53

Sayfayı Paylaş