Ramazandan sonra supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cermik tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cermik

cermik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu doğru yere açtığımı umuyorum. Ramazan'da oruç tuttuğum için ister istemez formdan düşme ve erime soz konusu oldu. Ramazan boyunca spora gitmedim. Bunu toplamak yaklaşık 2 hafta gibi bir müddet alır diye düşünüyorum. Sporla birlikte muscletech nitrotech, bsn noxplode ve bsn Cellmass a başlayacağım ama bsn noxplode ve cellmassa direk başlasam mı yoksa vücudumu topladıktan sonra mı başlasam bilemedim fark olur mü hangi zamanda başlamak daha iyi yardımcı olur musunuz?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Farketmeyecektir. Direk başlaman hızlı bir şekilde toparlamanı sağlayabilir.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası bu süre zarfında spor yapmadıysanız toparlandıktan sonra kullanın. Çünkü o zaman hakkını verir ürünler. Boş yere ziyan etmeyin. Zaten 15 gün gibi bir süre zarfında eski formunuzu yakalarsınız. Biraz daha sabretmenizi öneririm

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Ben hemen başlanması taraftarıyım kendinizi toparlamanıza yardımcı olacaktır, ayrıca 2hafta süreceğini sanmıyorum toparlanmanızın.

Sayfayı Paylaş