ramazan ayında nasıl çalışılmalı,beslenilmeli ve dinlenilmeli?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yürüyenadonis tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    sevgili arkadaslar bildiğiniz üzere ramazan ayı geldi hoş geldi bu konuyu 1hafta önceden açmam gerekirdi ama sebebini birazdan anlayacaksınız:) herneyse bu sporu yapanlar için biraz sıkıntılı 1 ay olacağı aşikar. şimdi bununla birlikte;
    1. antremanlar ne zaman yapılmalı? gün içinde mi? iftardan sonramı? ya da ramazan bitene kadar hiç mi?
    2. sahurda ne gibi besinler tüketilmeli? 17 saat kadar aç kalan vücudu max ne kadar besleyebiliriz ve nasıl?
    3. uyku ve dinlenme düzeni nasıl ayarlanmalı?

ayrıca ben futbolcuyum ve haftada 2 kere bacak çalışıyorum gecen hafta ramazan baslamadan önce bacak çalıştığımda öyle ufak tefek ağrılarım oluyodu fakat cuma günü bacak calıştıktan sonra bacaklarımda öyle bi ağrı oldu ki sanki aylardır çalışmamış gibiyim neden böyle oldu anlamadım. bu konu içinde aydınlatırsanız sevinirim.
    benim aklıma gelen sorular bu kadar eklemek isteyen eklesin.

herkese hayırlı ramazanlar.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : ramazan

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş