Ram55 1 aylık çalışmam

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ram55 tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ram55

Ram55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    RESİMLERİN BOYUTU BÜYÜK DİYE LİNK OLARAK EKLEDİM LÜTFEN BAKIN.
    ARKADAŞLARIM , ABİLERİM BEN 15 YAŞINDAYIM BU YAZ 16 YA GİRECEĞİM BOYUM 1.64 BU YÜZDEN BOY KISA KALIR DİYE KORKTUĞUMDAN DOLAYI HİÇ HALTER ALMADIM BOY KISA KALIR FİLAN DEDİLER BENDE SADECE 10KG DUMBELL İLE ÇALIŞTIM AMA OLAY ŞU HAFTADA 7 GÜN VAR BEN 4 GÜN AKŞAM ÇIKIYORUM ODAMA 10KG DUMBELL İLE KOL , GÖĞÜS ÇALIŞIYORUM AMA SET FİLAN YOK SADECE ÇIK 10 KERE SOL KOL 10 KERE SAĞ KOL 20 KERE HALTER KALDIRMA ŞEKLİNDE 10KG DUMBELL İLE KALDIR TAMAM BİTTİ TOPLASANIZ 20DK ÇALIŞMIYORUM 10-15 DK ÇALIŞIYORUM BIRAKIYORUM VE BU SIRALAR YAKLAŞIK 1 AYDIR HİÇ ÇALIŞMIYORUM YANİ ASLA VE ASLA DÜZENLİ BİR ÇALIŞMA YAPMADIM VE YEME İÇME HİÇ DİKKAT ETMİYORUM 0 DİKKAT YANİ. AMA RESİMLERDEKİ GİBİYİM BU YAZ 2 AY DÜZENLİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA %100 DÜZENLİ HER BÖLGEMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM MESELA KARIN BÖLGEM KANAT GÖĞÜSLERE TAM ŞEKİL VERME SIRT BÖLGEM FİLAN
    trapez diye geçiyor sanırım , buraları sıkınca bu hali alıyor ama ben sıkmadığım halde böyle görünebilmesi için ne yapabilirim ????
    http://o1305.hizliresim.com/19/6/mtpn6.jpg

ve burdada vücut resmim var , göğüs ve karın bölgesinin gelişmediiğinin farkındayım önerileriniz nelerdir alt karın ve bel bölgesi çok canımı sıkıyor zatenn... ( ama çok azimliyim hemde çook..

http://o1305.hizliresim.com/19/6/mtpqq.jpg

Resimleri kapattım çünkü özel diye düşün[/B]

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş