[RaJeV] Kafayı yiyeceğim! Böyle genetiğin ben..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve RaJeV tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaşlar,

Önce kendimden bahsedeyim.
    Öğrenim hayatım boyunca ve halen inek çocuk olarak tabir ettiğiniz kişilerdenim. Derslerim iyidir hayatım düzenlidir hep. Futbol hariçte pek bi spor hayatım olmadı. Okuldan eve evden okula öyle bi hayatım vardı. Taki lise sona kadar. Benim ergenlikte biraz geç başladı sanırım o zamanlar kendime gelebildim. Sonra bi kilo verdim kimse beni tanıyamadı ama o kiloları fazla fazla geri aldım. Üniversitenin de 2 yılı böyle gitti. Sonra ne olduysa oldu bu sporla tanıştım. Hayatım değişti. Neyse kısa hayat hikayesinden sonra asıl sorunum:

Başlıkta yazdığım gibi kafayı yiyeceğim. Şu an artık o kadar kararsızım ki ne yapacağım konusunda. Olmuyor deyip her şeyi yiyesim var. Sonra yok yola devam et olacak ama olmuyor!!! 2 aydır karnımda adam akıllı bi gelişme alamadım istediğim olmuyor. Yağsız bi karın istiyorum elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Neredeyse hayatım spor oldu. Her şeyi spora ve yemeğe göre plan yapıyorum. Her şeyim çok düzenlidir. Kardiyomu yapıyorum sporumu düzgün bir şekilde yapıyorum. AMA OLMUYOR! Diğer arkadaşlara bakıyorum 3-4 ayda istedikleri vücutları elde etmişler. Ben 6 aydır kimsenin göstermediği daha doğrusu çok az kişinin yapabileceği şeyleri yapıyorum olmuyorum. İnsanın genetiğ bu kadar mı dandik olabilir ya...

Ha bi de jinekomasti ameliyatı bile oldum. O zaman doktor demişti sen bu göbekteki yağları yakamazsın onları da alabiliriz diye. (devlet hastanesi idi para ile alakası yoktur) Acaba doktor bir şeyi bilerek mi söyledi duh
    Ne yapayım ya tüm karboyu hayatımdan mı çıkartıyım...

Bu ilk halim:

Şimdiki:

Üye fotoğları bölümüne bilerek paylaştım. Amacım dertleşmek çok bunaldım çünkü.

mehmetanil, Hymenalos, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Sonunda paylaştın resimleri neyse vücudun 10 numara olmuş karnındada dert edilecek birşey göremedim.Ama vücut senin hedefini bilmiyorum..

gemre96, Azi, GencGrafiker ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    valla sen o ilk fotodan o hale gelmişssin ya öncelikle tebrikler.Ben senin günlügünde 150 gr karbo 50 gr fln yağ aldıgnı gördüm.Ben tam tersini yapiyorum yağı fazla karboyu cok az tutuyroum 50 gr geçmiyor bide böyle ayarla beslenmeni hatta bana kalırsa 2 haftada bir hiç karbo almamaya çalıs 2 hafta sonunda 1 gün karbo yüklemesi yap

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sonunda resimler geldi. Bence baya iyi olmuş ben bir sorun göremedim. Daha tecrübeli arkadaşalr yardım edeceklerdir

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    bahsettiğin program çok eski. son zamanlardaki beslenmeme göz atarsan anlarsın.

bence her yer sorun dolu duh

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    felaket tellallığı vs yapmak istemem ama kafayı bu kadar çabuk yememek lazım..salonda çok şevkli bir eleman vardı..çok ta hırslıydı..sonra kayboldu..öğrendik ki kalbinde bir sorun çıkmış ve bir 10dk muayene sonucunda body hayatı bitmiş..şahsen ben de kronik bel ve bilek ağrılarının dayanılmaz acılarına rağmen body yapıyorum..
    deadlift, barbell curl ve squat yapmayalı yıllar oldu..aslında sağlıklı isen önce halinin kıymetini bilip şükretmek lazım..sonrası sadece biraz daha emek ve metod ister..antreman bölümünde karın kasları antreman türleri vardı hatırladığım kadarı ile..

sporcu., onbir, Body06 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    ncelikle tebrikler. Karnın şekillenmiş ama senin de dediğin gibi üzerinde biraz yağ var. Benim fikrime göre biraz daha zamana ihtiyacın var, çünkü sen çok aşırı kilodan o kadar kilo vermişsin. Demek ki senin genetiğin sabır istiyo. Benim de seninle durumum aynı. Bende 20 kiloya yakın kilo verdim karnımın üzerinde hala yağ var. Yapıcak bişey yok kimisinin vücudu kolay yağ yakıyo ya da yağ yapmıyo, kilo almıyo. Bizim gibi insanların vücudu kilo almaya, yağ yapmaya müsait. O yüzden allah sabır versin.

RaJeV bunu beğendi.
  8. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bence fazla bi eksik yok su anki hali ilk haline gore fazlasiyla iyi durumda mide hareketlerini bi yazabilirmisin ? ve ne kadar siklikta calisiyorsun yag oranin vs ?

9. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Ben resimlerine baktiğimda abartilacak kadar bir yağlanma göremedim . Senin yağlanma olarak nitelendirdiğin şey belki de midenin büyüklüğüdür resimlere bakarak net bir şey söyleyemiyorum . Genetik olarak herkes şanslı olmayabilir ancak bu vg ye devam etmemen gerektiği anlamına da gelmez . Birçok pro sporcu var ; kimisinin göğüsleri asimetrik kimisinin karin kaslari kimisinin de omuzlari trapezleri . Lakin bu kadar olumsuzluğa rağmen bu adamlar katildiklari yarismalarda birinci olarak yeteri kadar çalışmayla genetiğin çok da bir öneminin olmadığını kanıtlamıslardır. Diyetine gelince ; kesinlikle atladığın görmezden geldiğin bir nokta olmalı her şeyi genetiğe bağlamak kadercilik olur bu da seni olumsuz etkilemiş . Eğer bu kadar kafaya takiyorsan ve maddi problemin yoksa kendine özel bir hoca tutarak bu sıkıntıları aşmaya calişmalısın. Son olarak ; 0 KARBONHİDRAT DEMEK ÖLMEK YAŞAMAMAK VEYA ASALAK OLARAK YAŞAMAK DEMEK. En sert definasyon diyetinde bile karbonhidrat oranı aşırı miktarda düşürülmemelidir sonuclari gercekten ürkütücü olabiliyor bu nedenle beslenme - atrenman- kardiyo programini baştan cok daha özenli ve araştırarak düzenlemende fayda var

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım bi kendimi toparlamam lazım aklen

11. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    fiziğin gayet iyi. üst kısım özellikle. ilk fotodaki halinle son fotoya bakıp motivasyonun uçması gerekiyor. bu arada genetiğin kasların gelişme süresinin uzamasına veya kısalmasına etki ettiğini bilmiyordum şaşırdım.

RaJeV bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İlk halinle son halin her şeyi anlatıyor. Çok az bir yolun kalmış. Ve en sinir bozucu yolda o. Çünkü o bölgede ki yağlar ne kadar az kalırsa o kadar zor gidiyor. Kafana takma fiziğin gayet güzel. Zamana bırak disiplinli çalışmanın elinden hiç bir şey kurtulamaz :)

RaJeV, Azi ve themertyildiz bunu beğendi.
  13. HalHut

HalHut Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle azmin elinden hiçbirşey kurtulamamış tebrik ediyorum.Benim sormak istediğim bir nokta var.İlk fotodaki halin benim şu anki halime az çok benziyor.Göbekteki çatlakları naptın onları merak ettim.

RaJeV ve Lady.V.Vivien bunu beğendi.
  14. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    RajeV, neyin derdini yapıyorsun Allah aşkına? nereden nereye gelmiş neyi, başarmışsın, farkında mısın? dert ettiğin şey onun yanında ne ki? daha yaşın 21, Allah güzel ömür versin, bzamanla daha da güzel olur elbet ama şu anda olduğun halin bile fazlasıyla güzel ve imrenilecek şekilde. bırak kalsın o bölge nolacak, sağlığın yerinde, vucudun fit.
    takma kafana bu kadar. istediğinde istediğini yiyebilecek vucudun var kardeşim. telafi etmesini de nasıl telafi edileceğini de gayet iyi biliyorsun. o yüzden tekrar söylüyorum takma kafana bu kadar.

RaJeV bunu beğendi.
  15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bence kafayı yiyecek bişey yok
    senin gibi olmak isteyen bi sürü insan var
    azmedesin daha iyisi olur
    ama kafayı yemene gerek yok

RaJeV bunu beğendi.
  16. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bana sorarsan gayet güzel vücudun var.Herşeyin fazlası zarar karın kaslarında ideal zorlamanın anlamı yok şekillenicem derken sağlığından olma.

RaJeV bunu beğendi.
  17. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    o kadar olumlu şeyin arasındaki tek olumsuzluk gözüne çok batıyor ki oldukça normal :) bence azıcık daha çabayla istediğine ulaşacaksın.

RaJeV bunu beğendi.
  18. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    rajev gelişim güzel bundan sonrası zaten cok saglam diyet ve anabolik işi çok kafaana takma bence gayet iyisin başarılar...

RaJeV bunu beğendi.
  19. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    haline şükre

20. cio_cio

cio_cio Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    haline şükret bence

oho kendime bakınca ağlayasım geliyor bide sen kendine bak..

ben hala ilk resmindeki gibiyim sen uçmuş gitmişsin ben napayım öleyim bari

RaJeV bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş