Radial,4.aydır vg,yaş 20,kilo 74,

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve radial tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. radial

radial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4 aydır vg ile uğraşıyorum.son 3 haftadır protein tozu ve creatin kullanıyorum 3 aydır boks ile uğraşıyorum.Boks konusunda ciddi düşünüyorum.Antrenmanlarımı boks hocam ayarladı.hocamın 18 yıllık vg geçmişi var ayrıca boks derside veriyor.Görsel rezalet teşkil etmemesi açısından bacaklarımın fotolarını yayınlamak istemedim.Üniversite öğrencisiyim.Malum eksiğimiz çok fazla.Eksiklerimi beni kırmayacak şekilde dile getirirseniz sevinirim.Teşekkürler.

2. umiTurko

umiTurko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    trapez hariç sırt bence vucuda göre estetik ve önde, karında biraz yağ ve kollar zayıf gibi. Spor geçmişi var mı? yemekhane (varsa)yağlı yemekleri dışında beslenme hazırlayabilirsin :D

3. radial

radial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yorum için teşekkürler herhangi bir spor geçmişim yok.4 ay öncesine kadar elime dambıl almadım diyebilirim.Yemekhane var. karın yağlı onun içinde l karnitin kullanmaya başlayacağım.Sence trapez yüklenmelimiyim?

4. xxxxaaaa

xxxxaaaa Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    4 ay göre ne iyi ne kötü bi vücud olmuş bence. Karında ki yağları atarsan güzel bi vücud kazanabilirsin. Saçma gelebilir ama her gün akşamları büyük bir kase yoğurt ye yat ve sabah kalkınca su iç. Karın kasının püf noktalarından biride su ve yoğurt

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

6 aydan daha yeni fotolarınız için before-after ( Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu ) bölümünü kullanabilirsiniz
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş