Rüyami anlatiyorum cok önemli.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve erdemkarakoc200 tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Selamin aleyküm arkadaslar.
    Dün gece bir rüya gördüm insanllah hayirlara vesile olur diyerek basliyorum bu rüyayi anneme ve din hocama sordum kimseye anlatma dediler ama dayanamadim cok merak ettim buraya yaziyorum insanllah bir kac cevap bulurum.

Dün gece rüyamda eski dönemlerde yasiyorum yani ilk müslümanligin yayildigi dönemlerde 1 karis sakalim oluyor ve bana oradaki insanlar diyorlar ki Peygamber efendimiz ( SAV) ölecekmis son nefesinde seni görmek istiyor diyorlar bende madem efendimiz beni görmek istemis hadi gidelim diyorum ama nasil gidilecek bilmiyorum. Neyse sonra ben tek basima baska bir yere gidiyorum orada bir adam beni öldürmeye calisiyor birde kücük 5-6 yaslarinda erkek cocugu var o beni öldürmeye calisan adami öldürüyor ve bana ben senin koruyucunum diyor beni takip et diyor neyse ben cok korkuyorum ama gidiyorum bir eve geliyoruz sonra o cocuk kayboluyor. Ben merdivnlerden cikiyorum bombos ev ve bir tane yere serilmis yatak var ve yatakta yatan birisi oluyor yüzü falan battaniye ile örtülmüs oluyor sonra ben diyorum efendimiz ben geldim diyorum sonra o yatan kisi yüzünü aciyor ben hemen aglamaya basliyorum sonra Efendimiz bana aglama oglum ben sadece seni görmek istedim diyor ben agliyorum böyle durmadan sonra gidiyorum elini falan öpüyorum. Ama yüzü böyle bembeyaz uzun saclari var bembeyaz pamuk gibi yüzünü actiginda isik gibi parliyor falan l+tfen yorumlar misiniz ?

Son düzenleme: 8 Mart 2013
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yerinde olmayı isterdim :) İnşallah Hayırlara vesile olur.

3. akman

akman Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Çok ilginç :) Hayırlara vesile olsun, herkese nasip olmaz böyle rüyalar.

4. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Din hocasina sordum oda öyle dedi insanllah hayirlara vesile olur :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:40 ----------

Ya aslinda din hocasina sordum herkese anlatma bir daha göremezsin dedi o yüzden biraz tereddütlüyüm. Insallah insallah herkes görür :)

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Soyleyeceklerim icin kusura bakmaa

(Ruyami anlatiyorum cok onemli) Bizim icin mi yoksa senin icin mi onemli anlayamadim. Senin icin onemli olmadigi kesin. Sadece merak konusu olmus bizle paylasiyorsun. Neden paylastin ki boyle birseyi cemaate mensup arkadaslardan fikr mi almak? Bukadar guzel bir ruyayi nefsine yenilip dayanamayip burada paylasman bence yanlis. Bak hocayi bile dinlememissin. Bir daha goremezsin demis doruda demis.. Sende aman 1 kere gorduk 2. ye ne gerek var gerekte yok dercesine pek orali olmamissin belliki.. insan boyle birseyde iradesine sahip cikip tekrar gormek icin emek sarfetmeli ..
    Bana kalirsa seytanin oyunu..
    PEYGAMBERIMIZI ruyada gormek, onunla konusmak, onu dusunmek her muslumana nasip olmaz.. olabilmesi icin tabiki once ALLAH'in izni ve o kisinin belli bir kriterleri olmasi gerekir. Yanlis anlama sende goremedim tarzinda anlama..
    Anlattigina benzer birsey bende yasadim ama seytanin oyunuydu. Bilinc altinin yasattigi bir olay. Nerden anladim cevap aynada :)

6. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Benim icin önemli oldugu icin paylastim evet haklisin dayanamayip paylastim ama bilgi edinmek istedim. Belirli bir kriterimin olmadigini kim söyledi ? Emek sarfetmedigi mi kim söyledi ? Bir kere gördüm 2. ye ne gerek var dedigi mi kim söyledi ? Bir diger konuda arastirmalarima ve hadislere göre seytan Hz. Muhamemmet (Sav) kiligina giremez bunu ayetlerde de acik acik belirtilmis olarak görüyoruz. Bunu paylasmamin nedeni arkadaslarimdan bü+yüklerimden fikir almak gibi neye delalet ediyor ögrenmek amaciyla

7. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Yazimi oku ... belli kriterler olmasi gerektigini ama bunlari sende goremedim olarak algilama yanlis anlama diye belirttim..
    Emek sarfetmelisin diyerek tavsiye verdim.
    Emek sarfettiklerinin arasinda keske anlatmamaya karsi direncde olsaydi...
    Seytan peygamberimizin kiligina giremez evet.. peygamberimize benzeyemez ama farkli kilikta onun olduguna inandirmaya calisabilirrr.
    Hocaya paylasmissin cvp almissin. buradaki buyukler hocadan baska ne tavsiye verebilir...Aslinda bu olayin tavsiyeliklede alakasida yok. Bizlerin diyebilcegi tek sey
    Hayirlara vesile olsun

Hayirlara vesile olsun

Sayfayı Paylaş