QNT Metapure Zero Carbs

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve voltaj tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,5%
  2. Orta karar

26,9%
  3. Başarısız

11,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim, gerek tadı , gerek içerdiği amino asit profili piyasada ki çoğu üründen daha iyi.

Enerji ve Besin Ögeleri Tablosu
    Porsiyon miktarı: 60 gr
    Enerji 212 kcal (887 kJ)
    Protein 50,6 g
    Yağ <1 g
    Karbonhidrat <1 g
    L-Lösin (BCAA) 4942 mg
    L-Valin (BCAA) 2945 mg
    L-İzolösin (BCAA) 3135 mg

Amino asit Profili 100 gr
    L-Glutamik asit 15806 mg
    L-Prolin 4334 mg
    L-Lizin 6747 mg
    L-Aspartik asit 9833 mg
    L-Tirozin 2546 mg
    L-serin 3985 mg
    L-Fenilalanin 2712 mg
    L-Treonin 4601 mg
    L-Arjinin 1739 mg
    L-Metiyonin 2171 mg
    L-Histidin 1564 mg
    L-Alanin 4800 mg
    Glisin 674 mg
    L-Triptofan 1206 mg
    L-Sistein 2121 mg

Son düzenleme: 20 Haziran 2011
  2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Her bir servis için protein miktarı 50,6 mı ? tek seferdeki sindirim miktarını aşmış olmuyormu 15-20 gr. proteini vücud dışarı atmaz mı direkt?

3. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    tek öğün olarak değil. yani ben bunu şu şekilde alıyorum

Sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek ( 20 Gr)
    Antremandan hemen sonra 1 ölçek
    antremandan yaklaşık olarak 1 - 1 buçuk saat sonra 1 ölçek alıyorum.

toplamda 3 ölçek ( 60 gr) günde

ve çok işe yarıyor.

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    gerçekten etkileyici görünüyor 30gr da 25.3 gr protein , 60gr. da 50,6 gr. protein ve 100gr. da 80.3 protein olduğu yazıyor... ilerleyen gunlerde bu ürün hakkında yorumlarını eklersen sevinirim.

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    3 hafta sonra yorumlarımı bu başlık altında yazıcam.

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü gnc mağazalarında görüyorum.120 tl fiyat biçiyorlar.pahalı bence.o kadar para vericeğime 15 tl daha koyarım nanox r2 varcil alırım çok daha iyi.
    voltaj adlı üye bir ayda o kadar gelişim göstermiş olabilir ama bunun nedeni bu ürün değil onun bu spora yeni başlamış olmasıdır.
    metins in yorumuna gelirsek tek seferde sindirilen protein miktarı kişiden kişiye değişir.herkesin kas kütlesi bir değil sonuçta.bu konu ile ilgili konu vardı zaten.tek seferde yarım kilo tavuk göğsü-1 kilo biftek veya 70 gr protein tozu kullandığım çok olmuştur.faydasınıda gördüm.

7. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    spora yeni başlamadım 13 sene muay thai yaptım. Kore'de yaşarken de mma lere falan katıldım. ondan hariç 2 sene civarında vg yaptım fakat ondan sonra dizimin sakatlığından dolayı ( yırtıklar olmasından dolayı) yaklaşık 3 sene spor yapamadım. geçen ay tekrar vg ye başladım. anlayacağın yani bir çok kişiye göre spor özgeçmişim bayağı var.

Bu ürün isolate ve kullanmaya başladığımdan beri gelişim baya hızlı oldu ki içerisinde bir çok üründe olmayan amino asit profili ve bcaa vs vs war.

Not: Kimse yanlış anlamasın ürün satıcısı değilim ve kullandığım için övmüyorum.

Son düzenleme: 20 Haziran 2011
  8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    tamam işte spor geçmişin olması daha hızlı gelişmeni sağlıyor.emin ol bu ürünü kullanmasanda bu ölçülere yakın ölçü alırdın.çünkü kas hafızası diye birşey var.

9. O77

O77 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    optimum sipariş ettim tanıdıgıma fakat kalkmış bana bu üründen getirmiş. Optimum gold dan ıyımıdır? detay vermemıssınız kullandıktan sonra. yardımcı olursanız sevınırım. Nasıldır bu urun?

10. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    ürün fiyat/performans açısından çok iyi. bir arkadaşımda bunu kullanıyor şuan ve sölediğine göre kullanmaya başladıktan sonra 1 ay içerinde 1 cm ölçülerinde artış olmuş ( 6. ayında arkadaş)

11. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü kullandım açıkcası pişmanım tadı özellikle felaket kötü(vanilya) su ile içilmiyor adeta eskimiş bayram şekerleri gibi tadı var bir kaç sefer içtiğimde miğdemde ne varsa çıkartmama sebep oldu aynı şekilde düzenli kullanım ve guzel bi kombine ile bir faydasını pek göremedim bu ürüne artı olarak amino 1000 ve glutamin kullandım protein tozunda son 2 ölçek kadar kaldıgında creatin kullanmaya başladım ozaman biraz faydasını gördüm. suan muscletech nitro tech kullanıyorum açıkcası memnunum

12. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    etkileri kişiden kişiye değişir mesela bende nitro tech kullandığımda herhangi bir etki görmedim.

bu ürünün en beğendiğim özelliği tadı özellikle vanilyalısı bebek maması gibi :)

ayrıca çoğu üründe olmayan bcaa ve dier amino asitlerini de içinde barındırması böylece ek olarak takviye alıp da bütçeyi zorlamaya gerek kalmıyor. 1 kutusu yani 1 kg lığı 2 ay çok rahat götürüyor

13. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Bu ürünün içinden çıkan ölçeğin kapasitesi hakkında bilgisi olan var mı? Bir ölçek kaç gram?

14. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    20gr die hatırlıyorum

Bluediver bunu beğendi.
  15. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Evet 20 grammış, bende ölçeğin üzerindeki protein tozlarını temizledikten sonra farketmiştim, çikolatalı aldığım için kara kara tozlardan üzerindeki yazılar okunmuyordu, hatta birşey yazdığını bile farketmemiştim :).

Ürünü yorumlacak olursak, çikolatalısının tadı güzel (hem sütle, hem de suyla). Topaklanma yok. Onun dışında bence whey wheydir, ekstaradan bi gelişim beklememek gerek diye düşünüyorum. Doğal yollardan yaklaşık 200gr proteini sağlamak artık beni bunalttığı için ve yanında ister istemez yağda aldığım için tercih ettim bu ürünü, artık günlük 500gr tavuğumu ve wheyimi aldıktan sonra geriye kalan açığı yumurta ve lor hallediyor, çok fazla zorlamaya gerek kalmıyor.

16. TAVIR

TAVIR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü 2 ay önce aldığım yer çok övdü o yüzden aldım fakat çok etkisini görmedim aldığım yerde telefonla sordum etkisini görmediğimi Bir Kutuyla fark edemezsiniz dedi ama yinede bu porotein ile kafam çok karışık Optimum almayı düşünüyorum umarım onda çok daha etki göreceğim inşAllah

17. R/T

R/T Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ürüne içerik çerçevesinde baktığımız zaman kullanma amacını karşılayacak bir ürün tabi ki ama buraya dikkat çekmek lazım amacı doğrultusunda.

Sonuç olarak adı üstünde olan bu BESİN TAKVİYESİ ürünlerinin amacı sadece takviyedir. Yani stimulantları ve benzeri urunleri bu cercevenin dısında tutarak konusmak gerekirse bunlar sadece takviye ürünüdür ve gözle görülür bir etki hiçbir zaman görülemez(sadece supplement e bağlı olarak).

Yani ben bu protein tozunu kullandım etki etmedi yada bu protein tozunda hiç kütle arttıramadım diye birşey söz konusu olamaz çünkü bodybuilding dediğimiz şey yani muscle building ele alındığında kas kütlesi arttırmak, whey in cinsiyle markasıyla, yada kullanılan herhangi bir supplement ile alakalı değildir ve hiçbir zaman olmamıştır. Yani aslında kas kütlesini arttıran şey ve nasıl ve ne kadar sürede arttığı, aslında supplementler değil öncelikle; klasik olarak söylemek gerekirse;

genetik, BESLENME, dinlenme ve antrenmandır. büyük harflerle yazdığım şeyin doğru, mantıklı ve istikrarlı yapılmaması durumunda ne kullanırsanız kullanın ki buna anabolik steroidlerde dahil ederim, ne kullanırsanız kullanın bu iş beslenme unsuru öncelikli gelmeden hiçbir supplementle bağlı olamaz, neyi anlatmak ve paylaşmak istediğimi müsabık olan ya da olmayan, bu spora ciddi gönül vermiş ya da gerçekten donanımlı vücut geliştirme ve fitness antrenörü arkadaşlar iyi anlayabilirler. Üzerime düşmez ama şayet bu konunun ne kadar önemli olduğunu ve aslında bu supplementlerin, beslenme karşısında ne kadar güçsüz olduğunu söylemek isterim.

Herkese sağlıklı ve spor dolu bir yaşam dilerim.. :)

uzk ve voltaj bunu beğendi.
  18. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün gncnin beni şaşırtan ürünlerinden. Vanilya aromalı hiçbirşeyi tüketemediğim halde ürünü oldukça rahat kullanıyorum.Diyet döneminde antreamn sonrası için biçilmiş kaftan. Fiyatıda çok uygun 90 Liralara kadar düşmüşler. Denenebilir diyorum

19. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    tad olarak mükemmel bir kıvama sahip gerçekten..hayran kaldım tadına diyebilirim..kutu bitince etkilerini de yazarım ama bir kutudan pek birşey olacağını zannetmiyorum :)

20. FreddyFunny

FreddyFunny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Qnt metapure bardaga ne kadar kaç gram koymamız lazım ? bardak ne kadarlık olucak ben az önce yaptım fazla geldi bardaga sanki 20gr koydum bide

Sayfayı Paylaş