QNT Delicious 100% Whey Protein Complex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve egeligenc tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

43,3%
  2. Orta karar

33,3%
  3. Başarısız

23,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. egeligenc

egeligenc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ilk defa protein tozu kullanmaya başladım tadı güzel oldugu için deneme amaçlı qnt whey protein aldım tadı gerçekten sütle karıstırınca cok güzel oluyor spordan 30 dakika sonra içebiliyorum eve anca gidebiliyorum termosum yok bozulmasın diye böyle yapıyorum içerigini yazıyorum yorumlarınızı bekliyorum son sorum antremandan 30 dk sonra almakmı iyi antremandan hemen önce almak mı iyi ?

20 gr lık porsiyon halinde kullanın diyor

20 grlık porsiyonda
    enerji 82 kcal
    protein 15,4 gr
    yağ 1,4 gr
    karbonhidrat 2 gr

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2011
  2. mericbkl

mericbkl Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    spordan sonra 30 dakika içinde kullan maksimum etki için. yoksa bişey olmaz ama whey in özelliği kalmaz sen yine protein almış olursun. yanında bi poşetle götür tozu sonra bi şişe de götür. orada içine dök çalkala iç. bu kadar basit. bi kere kullanacaksan spordan sonra içmen iyi olur

3. eminov

eminov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dün bu üründen aldım 100 gr da enerji: 404 , protein: 72.7, karbonhidrat: 7.5, yağ: 11.5.. spora daha yeni yeni başladığım için basic ürün diye bunu önermişlerdi. sizce nasıl bir üründür?

4. zapatista

zapatista Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bursa
    Bende bu üründen dün aldım yanlız üzerinde 20 gr da 14,5 gr protein var diye yazıyor. Dolayısıyla ben spordan önce ve sonra olmak üzere günde iki porsiyon almaya karar verdim. Bakalım 1 kg olanından aldım bittiği zaman fikirlerimi paylaşıcam sizlerle

5. zapatista

zapatista Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bursa
    Tadı çok iyi özellikle çikolayalası süper. ama şu lapa lapa olması bide o lapaların ağza gelmesini nasıl engellicez

6. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Ant sonra iki servis olarak al ant once proten tozu alinmaz.

7. zapatista

zapatista Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bursa
    Neden? ant. önce alınmaz

8. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    yeni başlayanlar için ideal bir protein tozu, lakin çok sert olmamasına rağmen fiyatı yüksek bence, ama kaliteli bi ürün..

spordan yarım saat sonra değil hemen sonra alman çok daha iyi olur,

hem spordan yarım saat sonra bide üstelik bunu sütle alıyorsan anlık ihtiyacını karşılayamayabilirsin,

tavsiyem spordan hemen sonra su ile içmen yönünde, eğer yarım saat sonraya sarkıtıyorsan yine su ile iç,

bu şekilde kana daha hızlı karışır,

1 günde bozulmaz direk güneş altında tutmazsan merak etme...

tad konusunu problem yapma... önemli olan verimi...

9. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu ürün dekı amıo ve bcca değlerine ulasamadım .birde ürünün ne kadarı whey sonucta complex urun

10. renkligoz

renkligoz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    antremandan hemen sonra protein tozu yerine imkanın varsa amino asit öneririm. eğer yoksa antremandan hemen sonra protein tozu, 1-1,5 saat sonrada tekrar su ile protein tozu almanı öneririm ki ikinci aldığın protein asıl etkili olan. antreman sonrasında vücut yıkıma uğradığı için hemen sonra aldığın protein, sentezden çok vücudu toparlamak için vücut tarafından kullanılır. ama yaklaşık 1-,15 saat sonra alınan protein ise yüzde 30 daha fazla protein sentezliyo. buda büyümene çok yardımcı olur.

11. umutcoskun

umutcoskun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    %100 whey protein kompleks yazıyo ustunde , degerlendırebılenler gorusunu yazarsa sevınırız

12. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ben bu markanın Gainer'ini kullandım sadece ve tek kelimeyle beş para etmez. İçerisindeki şeker oranını sordum e-mail atarak, ona bile dönüş yapmadılar. Zaten protein içeriği kalsiyum kazeinat idi kilo aldırıcı ürünündeki. Yani adamlar süt proteinine şekeri basıp satıyorlar. Bu tavırları diğer ürünlerini almamam için yeterli bir sebep.

neverbackdown. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş