Puritan’s Pride DHEA

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve brhmcr tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

Anketin kapanma tarihi 11 Mart 2021.
  1. Çok iyi

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

DHEA vücudunuzun böbreküstü bezleri tarafından üretilen bir androjenik hormondur. Ancak urun supplement olup direk bir hormon degil daha ziyade testosteron booster olarak kullanilmaktadir

Faydalari:

Geliştirilmiş bağışıklık sistemi
    Yasam hevesi artisi
    Azalmış yağ
    Enerji
    Daha rahat bir duygu
    Konsantrasyon iyileşme
    Restoratif uykuya teşvik
    Kas gücü artırır
    Sağlıklı bir libido Destegi

Ekli Dosyalar:

• DHEA.jpg
      DHEA.jpg
      Dosya Boyutu:
      15,6 KB
      Görüntüleme:
      637
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    güzel kardeşim bu üründe birçok reklam unsuru gibi şişirme bir ürün.bir zamanlar önde gelen prohormon desteği olarak çok satıldı.bizzat denemişliğimde var fakat tribulustan hiçbir farkı yok.psikolojik destek amaçlı yardımı olur anc****esene zarar.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Teşekkürler guardbody mesajın için şahsen ben arşiv özelliği taşıması için koydum. Çok ucuza aldığım için deniyorum da. Libido üstünde anormal etkili diyebilirim.1 hafta da ciddi etkilerini gördüm. Ama gerisi boş diyen sende dahil birçok deneyimli insan var.

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bu supplement ile ilgili diğer konunuza yazmıştım. İstanbulda bana yakın eczanelerde puritan's DHEA bulamadım ama fiyat bilgisi olarak 25mg için 55 tl'lik fiyatı olduğunu öğrendim ki sitelerinde 7usd 2 şişesi. Neyse konumuza döner isek, Schiff diye bir marka DHEA 25mg aldım o da aynı fiyata sahip. Bunda puritan's a göre fazladan 140mg calcium (as calcium carbonate) 1mg trans-ferulic acid var. Gece alınan ZMA'yı takiben bunu sabah almamızda bir sıkıntı olurmu acaba?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Fiyatlar ne yazik ki Turkiye'de facia.Ben bu urunu 25 mg 200 tablet Turk parasiyla 11 liraya aldim. Zaten denemeye ikna olmamda fiyati sayesinde.

trans-ferulic acid anti oksidan etkili ultraviole isiklarin etkisini azaltiryor. Dna ve hucre ici degisime neden olabilecek toksikleri blokluyor.

Kalsiyum pek muhim degil heryerde var zaten :)

DHEA' nin ZMA ile alinmasinda bir sikinti yok.

Ben sabah ac karnina ve idman oncesi aliyorum.

Sayfayı Paylaş