1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Pumuckl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve pumuckl tarafından 26 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    s.a arkadaşlar bende kendi resmimi ekleyerek sizin yorumlarınıza sunuyorum,eksikliklerimi bildirirseniz çok memnun olurum cümleten teşekkürler şimdiden ;)
    l[​IMG]

2. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar söylemeyi unutmuşum resim cam ile çekildiği için çok fazla ayrıntılı ve net değil,ilerde olursa düzgün resimlerde eklerim,benim ricam gördüğünüz kadarı ile bir fikir iletmenizdir..tşkler..

3. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    "

ve a.s.kardeş bi kere konuşman mütavaziliğin efendiliğin için ben sana teşekkür ediyorum.Daha çok yenisin..Her bölgeyi sıkı sıkı çalış derim

4. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    teşekkürler ömer kardeşim..

5. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    a.s kardeş tam olarak ne zamndır yapıyorsun? kilon kaç? boyun kaç?

6. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    selam pumuckl siteye hoşgeldin.. altyapı güzel gibi çalışmaya devam..mide ye de önem verirsen bence çok güzel bir vücuda sahip olabilirsin iyi çalışmalar..

7. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ben teşekkür ederim..Allah kolaylık versin bişey kafana takılırsa burdayız...

8. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar ilgi ve cevaplar için tşkler..boy 177-kilo67--kol 35---yaş 32--5 aydır çalışıyorum..diğer ölçileri alınca yazarım..mide resmimde bu[​IMG]

9. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kardeş çalışmaya devam güzel bi yapın var. şimdi kütle için uğraş biraz. bu arada hoşgeldin. Allah kolaylık versin

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasım fikir ve yoruma acık bir vucudun yok suanlık yapabilecegın en mantıklı sey sana verilen programları eksiksiz yerine getirmek olacak sıkı bir çalışma ve beslenme programı olusturmak ve idealindeki vucut yapısını belirlemen hedef belirli olursa ona ulaşmak daha kolay olacaktır bu nedenle iri bir vucutmu yoksa sıkı bir fit görünümmü ?

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    v.a.s forumumuza hoşgeldin anatomi olarak iyisin 5 ay içinde fena sayılmaz yani 5 aya göre değerlendirirsek gayet iyi ama genel olarak ta değerlendirmek lazım eksikler gayet çok en beğendiğim bölge göğüs oldu 5 aya göre gerçekten iyi gelişme göstermiş ancak senin göğüs arasında altkısımda özellikle boşluk çok fazla gibi buda anatominle ilgili kolların 35 cm görünmüyor resimde belki sıcak ölçtüğünde olabilir yani biceps antrenmanından hemen sora resimde max.33 gibi ve bicepslerini uzatmalısın bunun için scottcurl tavsiye ederim ve her hareketin eksi yönlerinide değerlendir derim bu sporu bırakmazsan gayet iyi bir vücuda sahip olacaksın bunuda görüyorum sende yaş itibariyle gelişmen daha uzun sürecektir yılma mutlak azimle istediğin yere geleceksin hoşçakal saygılar hsd.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hsd dostuma katılmakla beraber genel olarak antremanında ön omuza verdiğin önem vucudunun simetrisini öne çekmiş buradan goremiyorum fakat ön omuza bakılırsa omuzunun arka kısmı hayli boş ve genelde enseye hareketine yuklenmişsin gibi duruyor kanat koltuk altında toplanmış ve yayılmamış kol ve arkakola birazda ha yuklenmelisin pectorale gore ufak kalmışlar

13. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    Yeryüzü taşlarla doludur ama çok azı boyunlarda taşınır..

Arkadaşların yorumları nerdeyse birebir doğru,5 aydır yapıyorum ve her programımda behind neck press her zaman oldu,bench ve dumbbel flyler de her zaman uyguladım,göğüste gerçekten bariz değişme olurken aynısını kollarda göremedim ve halende göremiyorum,tricepslerimdeki gelişmeler fena değil hem hacim hemde hat olarak ama biceps bir türlü yayılmıyor.bende şimdi biceps ağırlıklı çalışıyorum 1 aydır ama nedense olmuyor gibi bişey.bicepsle dirsek arasında belirgin bir boşluk var scothu devamlı yapıyorum ama gelişme olmayınca insanın ister istemez canı sıkılıyor. :cry: [​IMG]

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Re: Yeryüzü taşlarla doludur ama çok azı boyunlarda taşınır.

1 hergün biceps çalışmak seni over yapar gelişeceğine dahada fazla kayba uğrarsın haftada 4 gün idman yap veya 5 gün böylece bir bölgeyi surasıyla haftada 2 gün çalışmış olacaksın göğüsteki başarıyı kollarda yakalayamamanın sebebi yeteri kadar ağır ve sert girmemen olabilir! biceps çalışırken max 3 hareket yap 1 barbellcurl 12-10-80 ve hareketin başlangıçla bitişi 10 sn sürecek ağır ağır yapmalısın ----2 scottcurl12-10-8 her sette ağırlığı arttır ve max kaldırabileceğin en ağır kiloylka bas sorada 45derece sehpata dumbellcurl yap 12-10-8 bukadar bitir idmanı biceps dediğim yumruk kadar küçük bir kas fazlada yüklenme bu şekilde ilerleme kaydedeceksin

15. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    tşkler

hsd ilgin ve tavsiyelerin için teşekkürler,dediğin sistemi uygulamaya çalışırım,yanlız şunuda söylemeliyim ben haftada en fazla 3 gün gidiyorum salona çünkü okul dışında başka işlerle de uğraşıyorum ve spora çok vakit kalmıyor maalesef.Sitede böyle kaliteli arkadaşların bulunması ve onlardan yararlanmak da ayrı bir keyif.saolun..

16. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    Programım

Arkadaşlar belki bir fikir vermesi bakımından şu an uyguladığım programımı da yazayım.Bu programı hocam hazırladı..
    1.gün:
    Behind neck press 4/10---standing dumb. front fly4/10----arnold press 4/10
    Z bar curls 4/10---Altenative biceps 4/10---Scoth curls 4/10
    Triceps push down 4/10---Dumb.kick back 4/10----dumb.triceps extantion 4/10 (100 mekik)
    2.gün:
    Bench press 4/10---Lying dumb. flys 4/10----incline close grip press 4/10
    T bar row 4/10--cable row 4/10---lat front grip pulldown 4/10
    calf mac.4/15---wrist 4/13 (100 mekik)
    3.gün:
    Birinci günün kol hareketleri + bacak squat ve leg extantion 4/15 (100 mekik)
    arkadaşlar bu arada göğüs hareketlerini bırakıp sadece kol,mide ve bacaklara yüklensem nasıl olur?ne dersiniz?

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkürler o zaman idmanlarını çok ağır ve sert girki bişeye benzesin ve yeteri kadar dinlenmelisin bunu asla ihmal etme bu sporun %25 i idman büyük kısmıda dinlenme ve beslenmeden ibarettir

Sayfayı Paylaş