Psikolojim kötü durumda

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve matizz tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. matizz

matizz Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Bu konuyu açma gereği duydum çünkü bu konuda dertleşicek kimsem yok . Yaşım 16 1.74 boyunda 73 kiloyum 8 aydır body yapıyorum. Bench Press'de 90 kilo ile 6 tekrar son 2 si yardımlı şekilde 8 tekrar çıkarabiliyorum . Yaptığım süreye göre az mı giriyorum bilmiyorum birde bench pressde barı göğüsümün 3-4 parmak üstüne indiriyorum bu şekilde mi yapılıcak bana yardımcı olun gerçekten aklım çok karışık

2. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır niye bu kadar kilo basmayı problem yapıyorsunuz anlamış değilim daha yaşınız genç kemikleriniz olgunlaşıp irileşicek 8 ayda gayet güzel bir gelişme bastığınız kilo ise yaşınıza göre çok çok iyi diyebilirim.

matizz bunu beğendi.
  3. matizz

matizz Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    bu aralar kiloyu düşürüp kai'nin bi taktiğini gördüm pressin ortasında 1 2 kere durduruyo onu deniycem sizce olur mu beni rahatlattın bir nebzede olsa

4. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Çoğu sporcu bilinçsizce gördüğü bazı hareketleri deneyip sakatlanmalar yaşıyor hareketin nasıl düzenli bir şekilde yapılacağını salon antrenörüne sormak gerekir.Öncelikle hedefiniz nedir nasıl bir antrenman istiyorsunuz fitness mı body building mi yoksa Powerlifting mi bunu belirtmelisiniz salon antrenörünüz buna göre bir program belirler.

matizz bunu beğendi.
  5. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu spor ağır kaldırma sporu değil istersen 1-2 kg kaldır,hacimlendikten sonra önemlimi?

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    şu kadar diyorum ağır kaldırmak değil nizami ve yedire yedire yapmak önemlidir.

incline bench pressde 60kg 8 tekrar zar zor çıkarırım ama 40 kg ile 3-0-X-0 ile yapınca 60kg ile 8 tekrar yaptığımdan çok daha fazla şişkinlik dolgunluk görüyorum göğüslerimde.

millet ne derse desin 6 ay body yapıpda 100kg basmak önemli değil ki.

7. matizz

matizz Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    3-0-x-0 anlamadım bu ney ?

Sayfayı Paylaş