Psikolojim Bozuldu , Öneri Ve Yardım Bekliyorum ... !!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve thereen tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thereen

thereen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ,

Öncelikle ben hafif dereceli skolyoz hastasıyım ...
    Problemim şudur ;

Sağ omuzumdaki kürek kemiğim ( Body ci dilinde Kanat Kası Olarak Geçiyor Sanırım ... ) sağa doğru çıkıntılı ( Sol kürek kemiğime Göre ) , sol kürek kemiğimse normal olması gereken gibi , Şimdi ben bunu şuna bağlıyorum ;

Tüm ağırlıkları sağ kolumla taşıyorum ve herşeyi sağ kolumla yapıyorum tabi burada hafifde olsa skolyozun'da etkisi var ...

Ve omuzlarımla , bacak kalça eklemlerim arası olan kısım ( Gövde'min bir kısmı Sol'a doğru kayık bir vaziyette , Göbeğimde Sola doğru kayık bir vaziyette ) ve sağ omuzum diğerine göre biraz daha ileride yani sağ tarafımda kamburluk var ... Ve sağ kalça kemiğim'de sol kalça kemiğime göre daha çıkıntılı ...

Umarım problemimi anlatabilmişimdir ... :)

Şimdi Bu problemleri nasıl halledebilirim ?

Vücudumu nasıl dengeye ( Orantılı ) sokabilirim ?

Nasıl bir çalışma yapmam lazım ?

Body ile halledebilirmiyim ?

Yardımlarınızı bekliyorum ...

Okuduğunuz ve yardımcı olmaya çalıştığınız için şimdiden teşekkürü borç bilirim ... Teşekkür ederim ...

2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    bırak bodyi kendine 6 ay ver düzenli kardiyo yap +doğada koşu bisiklet kullan .6 7 ayda %9 yağ oranını hedefle bak nasıl düzeliyor kas yağ kemik yapın..agırlıklara el sürme derim :D

Sayfayı Paylaş