1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

prozac15566 yaş 36 boy 1.76 kilo 70kg 8 ay'lık çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve prozac15566 tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. prozac15566

prozac15566 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    36 yaşındayım 1.76cm boy 70kg'yum.. 8 ay çalışdım.. eksik oldugum çalışmam gereken hususları belirtirseniz memnun olurum.. 3-4 kg daha vermek niyetindeyım.. günlük 175gr protein 90 gr kb 5-7 gr yağ almakdayım..haftada 4 gun antrenman yapıyorum ayrıca 40 dk tempolu yürüyüş yapmakdayım. saygılar..

Ekli Dosyalar:

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. bulentabaci

bulentabaci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bence kilo vermeye calisma hatta aldigin protein ve kb miktarlarini arttir kb yi antrenman oncesi ogunlerinde arttirirsan iyi olur,antrenmanlarda yuksek agirlik az tekrar girerek hacimlen,gordugum kadariyla kollar biraz geride ,kollara agirlik vererek programina devam edersen hacimlendikce guzel bir vucut ortaya cikacaktir,basarilar.

prozac15566 bunu beğendi.
  3. meridyen

meridyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Aslında 8 ay için az bir gelişim sergilemişsiniz, kollar idare eder ama göğüsler geride,sönük kalmış, bacak resminiz de olsaydı ona göre yorum yapılırdı o noktayı atlamışsınız. Karın bölgesi iyi ama total olarak 8 ay için bir hayli eksik bir vucut olmuş,başarılar dilerim

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ben herzaman bu kadar az yağın yanlış olduğunu savunuyorum.bence ara ögünlerde kuruyemişlerle,yemeklerde de zeytinyağıyla vücuda yağ almak lazım.5-7 gr aşırı az.sonuçta yağ vücutta çok işlevi olan bir madde başta sindirim olmak üzere.A,D,E,K vitaminleri yağda sindirilen vitaminler.sırf onların sindirimi kolay ve etkili olsun diye bile vücuda yağ almak lazım.

5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    daha kilo vermeyi düşünme bence hacime yönelik temiz kas kütlesi kazanmaya çalış

gelişimin 8 ay için bi hayli az falan değil kesinlikle güzel
    zaten ilk 3 ay vücut body e ısınıyo
    şekillenmesi hacimlenmesi falan derken 8 ay hiç bişey gelişimin gayet güzel temiz karbo alımını artırıp adele katarsan vücudunadaha da dolgun ve hacimli gözükürsün

6. tyler_014

tyler_014 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    8 ay için gerçekten de çok iyi bir gelişim tebrik ederim, tahminim senin vücudun da hızlı gelişime pek açık değil ve yorum yapan arkadaşlar bunu da dikkate almalılar. kendi vücuduma çok benzediği için arkadaşın gelişim hızını tebrik ederim.

7. prozac15566

prozac15566 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yorum yapan arkadaslara tesekkur ederim. Sizinde dediginiz gibi bukadar zamanda yavas gelisim gosterdim. Amacım cok gazla kas edinemesemde parcalı estetik bir gorunum saglamak. Yaşımı ve daha once sporla ugrasmayan masa başında çalısan biri oldugumuda dikkate alırsak elimden geleni yaptıgımi dusunuyorum..

8. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    bu cumleye istinaden agir elestiri yapmicam :)
    ama bana gore kollar biraz daha calisilmali, pek tecrubeli birisi degilim bu sporda ama ben gorduklerimi soyluyorum, calismaya devam, durmak yok! Basarilar!

Sayfayı Paylaş