Protein

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pooyraaz17 tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    hepinize merhabalar arkadaşlar bilindiği üzere ilk üç ay protein tozu kullanmak gereksiz olarak görülüyor günlük besin alımımız normal ise ama 3 aydan sonra vücudumuz geliştikçe,antrenmanlar ağırlaştıkça alınabileceği söyleniyor.Hiç bir masraftan kaçınılmazsa 3-4 saat araklıklarla bol proteinli yiyecekler tüketilirse doğal olarak o protein ihtiyacını karşılamak mümkün müdür?

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Bende bi süredir bu sporu yapıyorum ve günlük kilo başına 2ye yakın protein alıyorm çok güzel besleniyorm doğal olarak fakat yinedr eksik olduğunu düşünüyorum antremandan cıkar cıkmaz yediklerimiz toz kadar hızlı sindirilmiyo buda kas yıkımına bile sebep oluyo . Artık almayı düşünüyorum sadece antremanlardan sonra 1 ölçek.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    ama doğal olarak alınan protein ile toz olarak alınan protein arasında fark vardır diye düşünüyorum.Kas yakımına sebep olsa bile,asıl merak ettiğim bu protein tozunun steroid gibi zararı bulunmakta mıdır?

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    supplement in amacı zaten tamamlıyamadığın zmanlarda ek besin olarak takviye edilmesidir örneğin 90 kg 180-200 gr protegin alcaksın sen 170 190 aldın misal kalan kısmı alabilirsin sabah kalktığında antrenmandan hemen sonra ama ancak gidip te 6 7 öğün beslenmek yerine hepsini supplementten karsılamaya kalkmıaksın supplementler daha pratik yani sen zaten elinden geldiince protein ve karbo ihtiyacını tamamlaman gerekir tamamlıyamdığında supplement kullanılır kısaca.

5. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Forumda , çeşitli yerlerde protein tozunun zararı olmadığı yazıyor bende başlarda zararlı diye düşünüyodum ama okudukça bişeyler öğreniyosun ve zararlı olmadığını anlıyosun. Bunu protein tozu için diyorum streroid tabiki zararlı bunun hakkındada çok konu var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    stero,d ve supplement tamamen 2 ayrı kavram karsılaştırlması hoş değil aynı zmanda bu yuzden supplemente hala ilaç gözüyle bakılıyor

7. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    araştırdım farklıymış dediğiniz gibi,bu sporu uzun yıllar yapmayı düşünüyorum ve steroid kullanmadan yapmak peşindeyim,sadece protein tozu ile kafamda soru işaretleri vardı yavaş yavaş onları cevaplıyorum önerdiğiniz marka varsa çok makbule geçer benim için.

8. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    protein secerken ilk önce forumda supplementler bölümünden incele hemen hemen her supplement ve yorumlarıda mevcut daha sonra fiyatı cebine uygun gördüğünü al unutma pahalı olması kalıteli olduğu anlamına gelmez eğerki imkanın var ise yurtdışından getirt ucuz olması bakımından

9. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    çok teşekkür ediyorum size kolay gelsin

Sayfayı Paylaş