Protein

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve merttrem tarafından 27 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. merttrem

merttrem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim özellikle göbek bölgesinde yağ problemim var. Bu siteden edindiğim bilgilerleyaklaşık 2 aydır günde ortalama 6 7 km koşu yapıyorum ve iki hafta önce ağırlık çalışmasına başladım. Yediklerime özen göstermeye çalışıyorum. Benim pek protein tozu vs. alacak maddi imkanım yok. O yüzden hem kilo vermek hem de kas kaybetmemek hatta mümkün olursa geliştirmek için olabildiğince günlük beslenmemde proteine yer veriyorum. Ama protein kaynaklarının çoğunda azımsanmayacak miktarda yağ var. Bu da benim yağ yakma çabalarıma engel oluyor. Sizden fazla yağ almadan günlük yeteri miktarda protein nasıl alabileceğime dair öneriler bekliyorum. Bu önerileriniz tabi ki tüm beslenmem içinde geçerli olabilir. Her türlü verebileceğiniz bilgiye açığım. Bu arada boyum 1.83 kilom 92. Teşekkürler...

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    light tonbalığı,haşlanmış tavuk göğsü,light süt ve lorpeyniri minimum yağlı protein kaynaklarıdır

sitede biraz araştırma yaparsan baha kapsamlı bilgi edinebilrisin

3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    ***aslında, uzun vadede, bunlar da ucuz sayılmaz!!! bence, en azından, 20-30 gr protein tozu al, antreman sonrası, çünkü, onun yerini başka hiçbir şey tutmaz derim...

saygılar... ;)

4. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    duyurular bölümünde Ucuz Protein Tozu bölümüne bakabilirsin... 100 küsür milyona 5 kg. %80 protein tozu alırsın baya uzun bir vadede bu seni idare eder... tabe sadece protein tozu değil de protein ihtiyacı arkadaşların tavsiyeleriyle çeşitlilik gösterebilirsin... (+ yumurta beyazı)

Sayfayı Paylaş