protein wheylerde son kullanma tarihini değiştirebilirler mi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 10 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bir arkadaş söyledi. protein wheylerdeki son kullanma tarihlerini değiştiriyorlar dedi.
    genelde naylon ambalajın üzerinde olur biliyorsunuz.best before 01 03 2007 filan yazar
    bence değiştirse bile belli olur. doğru olabilir mi?
    bilginiz var mı bu konuda?

2. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence yapilabilir, acgozlu insan neler neler yapabilir, bu acgozluluk serefsizlikle birlesince insani hayrete dusuren sonuclar ortaya cıkabilir,boyle bi durumdan sakinmanin en iyi yolu supplementleri guvenilir yerlerden almak. belki daha pahali olur ama bence bu riskten uzak durmaya deger.
    5 sene once Ankara'da Amerikan Pasajindan Universal 1900 amino almistim. son kullanma tarihi etiketin uzerinde yazmaliydi ama benim aldigim urunde boyle birsey yoktu, alirken farketmemisim. sonra dukkana gittim, adami biraz zorladim allem ettim kallem ettim, adamin butun camur yapma girisimlerine ragmen ogrendim ki etiketler son kullanma tarihi olan kisimdan serit seklinde kesilmis, etiketi kesilmemis bi kac tane gordum, skt 2 ay gecmis urunlerdi..
    bu olaydan sonra gecen aya kadar oradan urun almadim, mecbu kalmadikca da almayacagim...

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Saydam, sen is adamisin, su supplement isine bir el atsana allah askina, ucuz, kaliteli supplement ithal etsen ne güzel olur :D
    Bu isler nasil yapiliyor, prosedürü nedir, tarım ve koy isleri bakanligindan nasil izin aliniyor, bilemiyorum ama kesin olarak bildigim, amerikada 15 dolar olan seyin bizde 55 dolar oldugu.
    Aklim almiyor, 40 dolarlik farki...
    Hele birde bu urunlerin toptan olarak getirildigi gerceği var ki, o durumda45 dolarlik bir ekstra maliyet söz konusu...
    Bu kadar mı maliyetli bir is supplement ithal edip satmak, ki bunun ne pazarlamasini ne reklamini yapiyorlar.
    Biz ayaklarina gidip aliyoruz, takip ediyoruz.
    İlerde bir gün ticarete atilirsam ciddi ciddi bu islere el atarim, hep inandigim bir sey var, ben cektim, benden sonrakiler cekmesin.
    Saydam, senin indirim projen oldugunu bildigim icin boyle dedim, tabii ki kendine ait binbir derdin var, ama icimizden birinin bu ise el atmasini gercekten isterdim...

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    karasan hıc bu konuyu acma turkıyenın en ucuz supplementlerı bu forum da olacakken 1-2 arkadasimizin basit hatalari yuzunden kacirdik.simdi yine ugrasiyorum ama bu sefer tek basima halledicem :oops: :oops:

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam Saydam, sen hallet insallah, bizde üzümünü yiyelim bağını sormayalık :D
    Tabii bolbol hayır duasi ederiz üzüm yerken!

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    belki inanmiyorsunuz ama inanin cok ugrastim ve inanin direkden dondum.ama pes etmek yok.......

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    saydam umarım hersey gercek olur seninleyiz..bizlerin yapabilecegi bişe olursa seve seve yaparız veya yaparım :)

Sayfayı Paylaş