Protein ve Kilo Almama Yardımcı iyi bir suplement önerisi lazım yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BoDy41 tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BoDy41

BoDy41 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim kardeşlerim 17 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok 1.79 boyum var 70kg kilo almak ve hacim çalışmamda hacim sağlamama yardımcı olcak bir suplement istiyorum beslenmeme okuldan dolayı ve üşengeçliğimden dolayı aksamalar yaşıyorum.Bu yüzden bana yardımcı olabilcek biri varsa burda hangi ürünü kullanmamda yardımcı olabilir mi ülke dışında da olan ürenler olabilir almanya veya avusturyada bulabilceğim bir ürün de olabilir illa Türkyede olması şart değil.
    Araştırmalarıma göre bir
    Hardline BiPro İzole Whey Protein
    Hardline ProGainer buldum bunlardan hangisi veya bunun dışında daha iyi birşeyler varsa yazarsanız sevinirim.

BB yi 6 aydan beri yapıyorum tek sorunum beslenme yağ problemin yok.Ayrıca ürünü nerden bulabilceğimi özel mesajdan yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2012
  2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar tamam burası tavsiye bolumu ama hiç araştırmıyorsunuz gerçekten biraz gayret edin herşeyi elinize beklemeyin lutfen.

Bu konuda sana Karbonhidrat+Protein karışımı olan gainerler yardımcı olur.

Forumda Gainer yorumlarını oku ona gore bulabilirsin.

NoPainNoGain! bunu beğendi.
  3. BoDy41

BoDy41 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Farkındaysan kendimce 2 tane iyi gördüğüm ürünü yazdım bunlar işimi görür mü yada daha iysi var mı diye sordum.

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    işte burda devreye araştırma giriyo Supp. Fact. okusaydın BiPro da Azami yağ,karb. oluğunu gorurdun benım soylemeye calıstıgım şey bu .

5. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ahmt9 un dediği gibi protein+karbonhidrat karısımı bi suplemen işini görecektir. paran varsa ultimate Iso mass extreme gainer al cok faydasını göreceksin :)

Sayfayı Paylaş