protein tuketimi yardım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve haliltoros tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. haliltoros

haliltoros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam 4 sene oncesaglıksız bir diyetle 4 ayda 33 kilo verip 66 kiloya kadar dustum derim baya sarktı ama halimden memnundum ama kademeli olarak 12 kilo aldım suan 176 boy 78 kiloyum vucudumun yag oranı yuzde 25 çikti cok yagli gözüküyor bende hem biraz vucut yapmak(diette erittigim kasları karsılamak) hemde yagları eritmek için body e basladım ve 20 gundur hep aynı seyleri yiyorum haftada 1 gün kendimi serbest bırakıyorum 6 gün ;
    sabahları 2 kibrit kutusu light beyaz peynir ,1 kibrit kutusu eski kasar 3 yumurta
    öglenleri 200 gr haslanmıs tavuk gögsü yanına ayran
    aksamları 1 adet ton balıgı yagsız tuketiyorum
    aralarda meyva tuketiyorum gece yogurt yiyorum gunde 1 gr balık yagı alıyorum

elimden geldigi kadar az karbonhidrat ve yag almaya calişiyorum ve tekduze besleniyorum sizce nasıl bir yol izliyorum ne gibi zararları olur bana lutfen yardım ?

2. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    karbonhidratı fazla alman gerek bu dönemlerde enerji bakımından o kdr fazlada yüklenme ilk3 ay o kdr fazla protein gerekmez kas dokusu az olduğundan umarım yardımcı olmusumdur iyi çalışmalar

3. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme bölümünü iyice gözden geçir. Kendi ihtiyaçlarına göre bir düzen uygula. Şu anki düzeninle kısa sürede sıkılırsın bence.

4. haliltoros

haliltoros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum su an gayet rahatım zevkte alıyorum bide bırakmak istemememin nedeni cok rahat tok tutuyor hiç zorlanmıyorum

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    hergun ayni seyleri yemektense yediklerinin besin degerini hesapla (internetden bulabilirsin yiyeceklerin besin degerlerini) o degerlere tekabul farkli yiyecekler tuketsen daha iyi olur bence

Sayfayı Paylaş