Protein Tozunun Bozuk Olması

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve thebestdude tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thebestdude

thebestdude Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta supplementler.com'dan klasik optimum protein tozundan sipariş vermiştim. Dün yeni kutuyu ilk defa açtım, beni ilginç bir koku ve topaklanmış protein tozu karşıladı. Daha önce hiç başıma gelmemişti, diğer supplementlerimi nasıl muhafaza ettiysem aynı şekilde odamda saklıyorum. Bugün antrenman sonrası bir ölçek aldım ve tadı hafif farklı geldi eski kutuya göre. Şimdi irtibata geçsem, iade etsem (tabi kabul ederlerse) uzun süreç. Kullanmaya devam etsem bir sıkıntı olur mu ? Şuan midemde bir anormallik sezmiyorum. Tadı çok da umurumda değil. Açıklayıcı olması için resmi: http://i.hizliresim.com/wbODAG.jpg

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  3. thebestdude

thebestdude Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    September 2015. Yeni bir ürün ama dediğim gibi tadı ve kokusu daha önceki kullandıklarıma göre biraz farklı geldi. Neme maruz kalmış gibi, kapağını açarken güvenlik ambalajı hafif aralık gibiydi sanki, ama yalan olmasın tam net hatırlayamıyorum. Bir de ölçekle kabından alırken çok zor oluyor, sürekli preslemek zorunda kalıyorum.

Sayfayı Paylaş