protein tozunu ne zaman bırakıcam??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tyly12 tarafından 27 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar yaklaşık 9 aydır vg yapıorum ilk 4 ay hiçbir ek ürün kullanmadım şimdi 5 aydır kullanıorum ama 2 hafta falan arada bıraktığım zamnalar oldu yazın bırakmalımıyız sizce protein tozunu bide protein tozunu kullandığımız zamanlar b6 vitamin hapı var benexolün onu kullanmalımıyız?

2. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmadıgın zamanlar içmeyeceksin,bırakılması gereken bir şey değil protein tozu.

3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    spor yapmadığım zaman içmiorum zaten sadece antreman günleri

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mevcut mantığında konuşursak, "antreman yapmaya devam ettiğin müddetçe" protein tozu desteğini de almaya devam ediceksin...

şimdi prtein tozu zararlıdır diye gelenler olabilir o yüzden ilk 3 kelimeyi yazdım :D

5. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    evet zararlı dienler oluo çevremde de ama şu an kullanıorum omuzumda ve sırtım bazı yerlerde sivilce gibi küçük şeler var bunun nedeni karaciğerle iligili bişi mi protein tozu da sonuçta karaciğerle bağlantısı var

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    benım bıldıgım proteın tozunu 1 ay kullanıp 1 ay ara vermek gerekıyor sonra tekrar 1 ay kullanıp 1 ay ara şeklınde boyle olunca karacıgere yuk bınmemıs oluyor bu bılgı ne kadar dogru? kullanan bırının önerısıydı

7. Savaş23

Savaş23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    Kocaeli
    60 idman protein tozu kullanıcaksın 30 idman kullanmıcaksın ve bu böyle devam edicek.

8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    nerden uyduruyosun bunları gerçekten komik çünkü

ProteinCanavarı bunu beğendi.
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben soylemıyorum foruma soruyorum ne kadar dogru dıye bana soyledı bırısı bende size soruyorum bu verdıgın cevap yakısıyormu cocukmu var karsında ben neyı uyduruyorum ben soruyu soruyorum yazdığımı okumamıssınız cevap olsun dıye cevap yazıyorsunuz forumda sevıye cıdden dusuyor baskalarını kotu örnek oluyor

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    seviyeyi düşüren ben değilim forumda kısa sürede 1200 boş mesaj atarak bu alanda rekora gidebilecek biri var adı lazım değil şimdilik bilmediğin konularda yorum yapıp insanları yanlış yönlendiriyosun birileri seni uyarıncada saçmalıyorsun resmen başka açıklaması yok

ProteinCanavarı ve tropicalpunch bunu beğendi.
  11. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ben kullanıorum az kaldı optimum kullanıorum hiç değiştirmem 1 ay kullanıp 1 ay bırakmıorum sacma bi düşünce gldi zaten bazen bırakıorum bişiler oluo onlar yter

12. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    herkez takmış mesaj sayımıza cokmu onemlı bu emsaj sayısı ben tek bu bolumde mesaj yazmıyorum jınekomastı bolumunde cok fazla yazım var ben kısa surede yazmadım gecen seneden berı aktıv oalrak hergun bu foruma gırıp vakıt gecırıyorum

ayrıca ben soru sordum bılgı vermedım bu konu hakkında olmayan sekı neden olmus gıbı gosterıyorsun ?boş post kasan sensın suan :eek:

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

cabarov isimli arkadaş burda da yine şov yapmış bu seferde cadocx'ı çıldırtmış,
    bunu neden yapıyor gerçekten anlayamıyorum, yani bir insan neden kendini bilgisiz ilan etmeye bu kadar hevesli olur, kendini küçük düşürmeye bu kadar hevesli olur ben anlayamıyorum,senin attığın her 100 postun 99'unun boş postlar olduğunun bütün forum farkında bunu lütfen bırak artık,
    seninle bundan sonra mücadele etmeyeceğim,nasıl olsa bu kadar boş mesaj atarak bu kadar yalan yanlış bilgiler yazarak forumda çok kalıcı olamazsın...

14. yasalmermi

yasalmermi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

gece gece güldürdünüz beni =)))weightlifterweightlifterweightlifterduhduhduhdumbellllshyper_

15. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben bılgı vermedımkı ben soru sordum ıste mantıgınız bu daha ne yazıdgımı okumadan verılmıs cevap ben bılgı vermedımkı soru sordum bu baslık altında

dedımkı proteın tozu kullananların bazıları 1 ay ara verıp 1 ay kullanın dıyorlar bu bılgı dogrumu ben soruyorum cevapv erıcegınıze gene boş post yazmıssınız

16. dw0rdx

dw0rdx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu forumda fazla vakit geçirmem ama Cabarov isimli arkadaşın daha 20 yaşını geçmediği ve post kastığının farkında oldum.
    Resmen bu forumu okumuş ve bir ayna gibi başkalarının sözlerini yeni başlayan arkadaşlara yansıtıyor.
    Zaten sen kaç yaşındasın ki ?
    Kaç yıl geçmişin var bu sporda ?
    Başkalarının yazdığı mesajları aktarıyorsun millete.
    Bilgili göründüğünü zannediyorsun galiba.
    Mesaj sayısı önemli değil diyorsun ama şöyle bir düşünelim.
    Neredeyse her konuya 1 post atıyorsun gerekli gereksiz.
    Yahu ben bile bilgili oldugum konularda bile mesaj yazmaya çekiniyorum bazen.
    İnsanlara yanlış bilgi vermeyelim diye.
    Bilmiş bilmiş konuşmayalım diye.
    Mesela ben bu foruma az girerim ama cadocx isimli arkadaşımız gözüme bilgili biri olarak görünüyor. neden mi ? çünki senin anlattıgın 10 cümlelik bilgiyi adam tek cümlede bizlere aktarıyor.
    Zaten iyi araştırma yapanda belli oluyor.
    Bilgili görünücem diye bi tarafını yırtmıyor adam.

Büyüyünce anlıycaksın beni thums:

ProteinCanavarı ve melankolia_sago bunu beğendi.
  17. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Cabarov insanların sağlıklarını etkileyecek konular hakkında da olup olmadık yorumlar yazıyosun ve bu benim sinirimi gerçekten çok bozuyo...

dw0rdx ve melankolia_sago bunu beğendi.
  18. dw0rdx

dw0rdx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Evet sonuçta sağlık. Sana dokunmayan birşey başkasını öldürebilir. Yani bu konuda gerçekten bilgili olanlar yazarsa daha güzel olur.

melankolia_sago bunu beğendi.
  19. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben hangı kondua yorum yapmısım su yoprum yaptıgım mesajı suraya koyunda bende kendı mesajımı gorup ona gore konusayım

ben bu konu hakkında yorum yapmadımkı soru sordum baslık ıcınde hangı yorumu yapmısım ayrıca bu baslık tekrardan günellenmıs bu konu kapanmıstı.

20. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozunu bırakmaya gerek yok ki. 1 porsiyon proteinde doğada bulunan hemen hemen butun amino asitler mevcuttur. bu yeterli beslenemeyenler için cok onemli. başka turlu kas protein sentezi sitenilen duzeye ulasamaz. gercekten iyi ve yeterli beslenebilenler için cok ta gerekli değil. nedeni basit protein kayneklarını e kadar çeşitlendirebiliyorsanız o kadar kaliteli ve etkili protein alıyorsunuz demektir. buda gelişiminize yansır. ama bunu uygulamak içinde maddi imkan ve zaman gerekiyor. tozlar bu arada devreye giriyor. hazırlanması kolay amino asit profili zengin. beslenmeyi desteklemek için gunde 1-2 porsiyon yetecektir. bu şekilde kullanılıyorsa problem yok. ama devamlı her ogun arasında tuketiliyorsa yanlış bir kullanım olur bence. iyi çalışmalar ...

Sayfayı Paylaş