protein tozunu iyice anlatırmısınız=)?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve builderr tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. builderr

builderr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 6 aydır body yapıorm vücudum iyi gelişti ama şimdi protein tozuna başlamak istiyorum ama bazı yerlerde yan etkileri olduğunu gördüm forumu çok araştırdım ama sormak istediklerim war cevap yazarsanız çok sevinirim..
    1-protein tozu göbek yaparmı?(bir abi kullandı göbek yaptını söledi ve bıraktı tozu)
    2-bir arkadaş karaciğerim ağrıdı dedi karaciğere çok etkisi warmı?
    3-ben protein tozunu 3 ay kullanmayı düşünüorm sizce etksini görürmüyüm olumlu anlamda gelişim olarak.
    4-bir arkadaşım protein tozu kullancaksan antremana başlamadan 30 dk falan kardiyo yap dedi fikriniz nedir?
    5-sadece protein tozu kullancam amino falan düşünmüyorum ama arkadaşlarım sadece pro.tozunun faydasını görmezsin diyorlar doğrumu?
    6-ben bicepsleri ortaya çıkarmak tricepsleri geliştirmek için falan kullanıcam antremandan sonra 1 ölçek almayı düşünüorm doğrumu düşünüorm acaba?
    çok teşekkür ediyorum şimdiden tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorm..:eek:

2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu, karaciğer ilişkisi ;
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ve-karaci-er-ili-t18792.html?t=18792&highlight=protein+tozu+karaci%F0er

Cardio yapmak ile ilgili olarak, cardio yağ yakımı için yapılır. Protein tozunun bununla ne alakası olduğunu anlayamadım açıkçası.

Göbek yaptığını da ilk defa senden duydum, belki yağlı süt ile karıştırılarak içilirse kiloda artışa yardım edebilir. Kafanda böyle bir düşünce varsa en güzeli su ile karıştırırsın, kafan rahat olur en azından.

3 ay kullanacağım, yararı olur mu demişsin..

Nasip.. :) Forumda bugun bir yazı okudum fakat hangisi olduğunu bulamadım şuan. Orda şöyle yazıyor; Protein tozu yada öteki supplementlerden göz ile görülür bir fark yaratmasını beklemek yanlış olur, adından da anlaşıldığı gibi, bu ürünler sadece ek besinlerdir. Göz ile görülür büyük bir değişikligi, ancak beslenmeniz çok yetersiz iken supplement alırsanız anlarsınız. Bundan beslenmen kötü olsun anlamını çıkarma, yani sen yetersiz besleniyorsan supplementin etkisini daha iyi görürsün. Fakat sen yeterli proteini, ve diğer gerekli olan şeyleri, yiyeceklerinden alıyorsan, supplementin faydası mucizevi olmayacaktır. ( bu yazdığım yanlış anlaşılmaz umarım )

3. builderr

builderr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok teşekkürler verdiğin bilgiler iiçin ama bi deişim olur tabi dimi genişleme falan..?

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda protein tozu kelimeleri ile arama yaparsanız karşınıza onlarca başlık çıkacak..lütfen öncelikle mevcutları inceleyin..aradığınızı bulamazsanız en ilgilisinden sorun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş