Protein tozuna ara vermek etkilermi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gokhuna tarafından 16 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gokhuna

gokhuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;
    Yaklaşık olarak 1 aydan beri protein tozu kullanıyorum fakat şu anda bitti. Almak için maaşımı bekliyorum 2-3 hafta kullanmamak nasıl bir etki yaratır birde yanına l-car-tine düşünüyorum bir sorun teşkil eder mi? saygılar...duh

2. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bendede var

3. gokhuna

gokhuna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verecek bir arkadaş var mı?

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Protein tozu bir ilaç değildir ek besindir 2 hafta protein tozu almazsanız ne mi olur ?

Cevap : Hiç bir şey olmaz çünki beslenmenize gereken özeni gösterirseniz ek besin almanıza gerek yoktur .

L-carnitine konusuna gelirsek bilimsel hiç bir açıklaması olmayan bu ürün bence bir fiyasko kullanıp faydasını gördüm diyen kişilerde psikolojik bir etki bırakmıştır yağ yakımına bir faydası var mı derseniz sadece vücuttaki bulunan carnitineyi dışardan almış bulunuyorsunuz ayrıca carnitine et ürünlerinde mevcut.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Protein tozunu protein ihtiyacini tamamlamak icin kullaniyor ve bitiminden sonra bu acigi doldurmuyorsaniz teorik olarak dusuk kalori alacaginiz varsayimindan kilo kaybi bile mumkun :) Ama tabi teoriler pratikte cogu zaman islemiyor.

Cevabim zaten ek besin olan birseyin kullanilmamasi durumunda hicbirsey olmayacagi yonunde.

L-carnitine ise kanitlanmamis bir urun, bence gereksiz.

Sayfayı Paylaş