protein tozumu ? kilo aldırıcımı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve confusioon tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kilo 65 boy 188 1,5 aydır spora devam ediyorum tecrübeli arkadaslar sizce hangisini kullanmam gerek ?

Son düzenleme: 25 Ağustos 2013
  2. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Protein tozuda bi kilo aldırıcıdır zaten başlık hatalı :) markası iyi olanlardan alırsan sporunuda yaptığın için kas olarak alırsın universal falan al en iyisinden protein tozunu

3. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler cevap için forumda protein tozları ve kilo aldırıcılar olarak iki kategori olunca algıda problem oldu :D neyse tam olarak yazarmısınız üniversal ürününün adını ?

Son düzenleme: 26 Ağustos 2013
  4. oguzhan5516

oguzhan5516 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Boy kilo oranın dengesiz, yağlı kilo alsanda vucuduna dağılacağı için sırıtmayacaktır. Benim tavsiyem en azından 78 kg olana kadar gainer yani kilo aldırıcı kullanman. Gainerın içinde zaten protein var bunun yanında kaliteli karbonhidrat ve yüksek kalori ile senin kilo almana çok daha fazla yardımcı olur.

5. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler peki önerebileceğin bi marka varmı? ayrıca diğer arkadaşlarında yorumunu bekliyorum

6. oguzhan5516

oguzhan5516 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen hemen 5 aydır spor yapıyorum ve bu süreçte çeşitli gainerlar kullandım. Para sıkıntın yoksa BSN True mass al derim. Bence şuan piyasadaki en iyi ürün. Daha ucuz bir şey ararsan Hardline progainer 5kg öneririm. (Açıkcası bir çok insan hardline markasına pek iyi gözle bakmıyor. Bende 2 ay öncesine kadar önyargılıydım fakat ürünü kullandıktan sonra gayet memnun kaldım. Kağıt üzerinde değerleri gerçekten kötü duruyor. Servisindeki 155 gram karbonhidratın 72 gramı şeker, 37 gramın proteinin yarısı soya proteini. Ama etkileri bende çok olumlu oldu.

7. Jaycees

Jaycees Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu takip.

8. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Sayfayı Paylaş